CS:GO saçma sapan takım gelmesi

Felicio

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yoldaşta dmgydim. Saçma sapan takımlar gelip duruyor, yeter artık her el 15 falan vuruyorum. Silvera düştüm, takım arkadaşım 1 2 kill zor alıyor. Ne yapmam lazım? Bıktım artık, şimdi sinirden oyundan çıktım ban yedim. Zaten saçma sapan bir sistemi var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, yoldaşta dmgydim. Saçma sapan takımlar gelip duruyor, yeter artık her el 15 falan vuruyorum. Silvera düştüm, takım arkadaşım 1 2 kill zor alıyor. Ne yapmam lazım? Bıktım artık, şimdi sinirden oyundan çıktım ban yedim. Zaten saçma sapan bir sistemi var.
Yoldaş basit olduğu için dmg olmak çok basit oluyor normal ranked'a göre bir kaç rank yükseldikçe azalacağını düşünüyorum.

Yapacak bir şey yok gülü sevene dikenine katlanır yok bu güven faktörü falan yok iyi profil falan sakın uğraşmayın düzgün girdiğimiz maçta ilk raunt maçı terk eden mi Rus DJ arasında ses kasmaya çalışmak bu oyun iyice şans işine döndü Valve inşallah bu güncelleme sonrası ilgilenir.
[Takım topla kendinele aynı seviyede adamlarla gir rahat edersin]

Hocam tek çözümü var ben takımım kötüyse takımı trolleyip oyundan bunaltıyorum ve bir daha oynamıyorlar.

Benim kullandığım yöntem her oyunda benden iyi olan kim varsa onlara arkadaşlık atıyordum. Böyle böyle 200'e yakın arkadaşım olmuştu. Randomlar ile girerseniz böyle olması çok normal. Fakat DMG'den de Silver'a düşmek biraz garip. O kadar düştüyseniz bence sizin oynamanızdada bir problem olabilir çünkü en kötü novaya düşersiniz takım kötü ise Silver abartı.

Arkadaşlar FPS oyunlarını seviyorsanız veya en azından benim gibi;oynarken zaman geçsin, rütbe sistemi olsun emeklerim boşa gitmesin tarzında bir düşünceniz varsa bunun için en iyi seçenek BF1. CSGO veya benzeri bir oyundan geçtikten sonra oyun size çok zor gelecek belki 4 30 gibi skorlarla oynayacaksınız fakat dünyanın en kötü mangasında bile olsanız elin gavuru gelip siz ölmeyin diye kit pack atıyor, spawn basıyor veya bu gibi siz oyunu oynarken takım oyunu olduğunu hissettiğiniz şeyler görüyorsunuz. Takım arkadaşlarınıza çok nadiren sinirlenirsiniz. Eğer snipersanız zaten düşman sniperı ile kapışma arzusundan o siniri de unutmanız kolay oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı