CS:GO saçma sapan rekabetçi banı sistemi!

Bir de şöyle bir durum var.
Geçenlerde Rus'un bir tanesi beni 2 kez vurdu ve atılmadı. Ben 2 kez vurdum, anında g**üme tekmeyi vurdu Valve.
raunt da ilk 25 saniyede bir adam vurursan uyarı alırsın chatten eğer bidaha yaparsan ilk 25 saniye banlanırsın lütfen csgo kurallarını okuyun

Arka arkaya ban yeme durumu olursa hassaslaşıyor bu sistem, sanırım ondan kaynaklı. Ban bitince adam atmak, adam vurmak, oyundan çıkmak, oyundan atılmak bunlara dikkat edersen düzelir. Toksik olmamaya çalış.

Takımda 1 tane çöp var. Adamı atma oylaması yaptılar. Yanlışlıkla F2 verdim. Sonra yazdım, ben F2 verdim. Ben baslattim, olmadı falan falan. 5. Yapımda atıldı. Daha sonra 7 gün GG.

Kimseyi atma. Rus ve Türklerle girme. Gireceksen de oynama saati yüksek olsun. En az 500 saat. Trolleyen genelde 100 saatin altında benim gördüğüm.

Birde lobide 5/5 takım bul. Maç ara. Herkes birbirini görür, rütbelerı görür. Oynama saatini görürsün profilden. Takım iyi ise girersen. Çürük elma varsa çık gitsin. 250K oyuncu var :D Sana oyuncu mu yok :)

Başka türlu zevk alamazsın.

25 Saniye mi? Adam beni raunt başlar başlamaz ilk önce AWP ile öldürdü. Sonrasında 25 saniye geçtikten sonra öldürdü.
tamam kardeşim bir oyunda 3 adam vurma hakkın var 25 saniyeden sonra ama eğer 25 saniye içinde ise 2 o adam seni 25 saniye geçtikden sonra bir daha vurmuş

tamam kardeşim bir oyunda 3 adam vurma hakkın var 25 saniyeden sonra ama eğer 25 saniye içinde ise 2 o adam seni 25 saniye geçtikden sonra bir daha vurmuş
Peki, beni vuranları artık vurmuyorum. Gidip molotofuna giriyorum lav banyosu yapıyorum. Bir güzel ban yiyor. Var mı bu yaptığımın cezası? Sanırım CS:GO hakkında kurallara oldukça hâkimsin.

Peki, beni vuranları artık vurmuyorum. Gidip molotofuna giriyorum lav banyosu yapıyorum. Bir güzel ban yiyor. Var mı bu yaptığımın cezası? Sanırım CS:GO hakkında kurallara oldukça hâkimsin.
evet cezası oyunbozanlık olacaktır report yersen ve 1 ay - 3 ay arasında ceza alırsın oyununu izleyen kişinin insafına bağlı ama en az 1 ay diye biliyorum oyun bozanlığın cezasının

evet cezası oyunbozanlık olacaktır report yersen ve 1 ay - 3 ay arasında ceza alırsın oyununu izleyen kişinin insafına bağlı ama en az 1 ay diye biliyorum oyun bozanlığın cezasının
Çok iyi.
raunt da ilk 25 saniyede bir adam vurursan uyarı alırsın chatten eğer bidaha yaparsan ilk 25 saniye banlanırsın lütfen csgo kurallarını okuyun
Uyarı falan almadım kardeş. Direkt attı sistem. 1 Adam vurdum 25 saniye geçmeden. Havadan sudan ceza sistemi okumuşsun burada bana anlatmaya çalışıyorsun birde.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı