CS:GO sadakat rozetim var ama Prime değilim

Eskiden Prime olayı yoktu. Oyun direkt olarak ücretliydi. Kendim 2016'da alıp iade ettim ve şu an o hesapta sadakat rozeti var ama Prime değil.

Direkt ücretli olduğunu biliyorum. Ama oyunu satın alıp iade edince sadakat rozetinin kaldığını bilmiyordum. Hiç oyunu iade etmeyi denemedim, demek öyle oluyormuş.

Menüde satın al diyor.

O zaman Prime değil. Mecbur 123 TL verip Prime upgrade satın almak zorundasınız. 21. seviyeye ulaşıp bedavaya Prime olma özelliği de kalktı.

CS:GO iade edilemiyor. Steam mağaza sayfasında uyarı da mevcut:

Eki Görüntüle 1121314
Şu mesajları beyninizi kullanarak okusanız ne güzel olur. Arkadaş Danger Zone güncellemesinden öncesini kastederken siz gelmiş prime status'un ekran görüntüsünü paylaşıyorsunuz.

Şu mesajları beyninizi kullanarak okusanız ne güzel olur. Arkadaş Danger Zone güncellemesinden öncesini kastederken siz gelmiş prime status'un ekran görüntüsünü paylaşıyorsunuz.

Toland adlı arkadaşla aramızda çözdük bu konuyu. Yukarıdaki mesajlarda görürsün.

Danger Zone güncellemesinden önce de oyunu iade edilemez diye hatırlıyordum, demek ki yanlış hatırlıyormuşum. Ayrıca tavrına dikkat et biraz.

Geri
Yukarı