CS:GO'yu 2018'den beri oynuyorum ama sadakat rozeti yok

mehmetcbb

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PALIT GTX 1660 6GB

Intel Core i3 10100F

MSI H510M-K PRO

Kingston 2x16GB DDR4 RAM

240GB HP SSD

2TB Western Digital HDD
Meslek
Öğrenci
CS:GO'yu 2018'den beri oynuyorum. Battle Royale güncellemesi çok sonra cıktı. Bende neden sadakat rozeti yok? Seçkinim yok ama alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'yu ücretsiz olmadan önce satın aldığınızda sadakat rozeti veriyordu.

2018'den beri oynadığınız halde seçkininiz yoksa siz oyunu bedava olduğu zaman almışsınız. Eğer parayla almış olsaydınız hem seçkin hem de rozete sahip olurdunuz.

Sunu da ekleyelim.

"Bugünün güncellemesinden önce CS:GO oynamış tüm oyunculara profillerinde gösterebilecekleri hatıra bir Sadakat Rozeti verilecek. Başından beri bizimleydin, o hâlde bunu herkes bilmeli! Buna ek olarak mevcut bütün CS:GO oyuncularının hesapları Seçkin Durumuna yükseltildi.

Önceden de olduğu gibi, Seçkin Duruma sahip hesaplar diğer Seçkin Duruma sahip hesaplarla eşleştirilecek. Buna ek olarak Seçkin Durumu size Hatıra MP5-SD | Kobay Fareleri (Danger Zone maçlarında TP kazanılarak edinilebilir) silahına erişim verecek."

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an seçkini aldım ama yine de gelmedi.

Şimdi satın alınca gelmez zaten. 6 Aralık 2018 Tehlikeli Bölge güncellemesinden önce satın alanlara verildi sadece bu rozet. Üstte yazılanlara bakmadınız mı? Bu tarihten sonra seçkin satın alanlara herhangi bir madalya, rozet vs. verilmedi.

En basitinden rozetin açıklama kısmından da anlaşılıyor kimlere verildiği:

''Bu rozet, Tehlikeli Bölge güncellemesinden önce Counter-Strike topluluğuna göstermiş olduğun sadakatin anısınadır.''

Geri
Yukarı