CS:GO satmak için skin önerisi

316219

Hectopat
Merhaba.

Şu anda güncel olarak envanterimin değeri + Steam bakiyem toplam 1.852 TL ediyor.

Bu parayı çekmek için Steam'de CS:GO skini alıp ByNoGame'de satacağım.

Ama hiç yapmadığım ve tecrübesiz olduğum için sizden öneriler istiyorum.

Malum CS2 de yakında çıkacağı için, fiyatlar değişebilir diye düşünüyorum. O yüzden amacım; skin fiyatları yukarı doğru fırlamadan envanteri satıp değeri yükselebilecek değerli bir skin almak. (CS2 ve skin fiyat yükselmesini ben bağdaştırdım, yanlış ya da eksik olduğunu düşünüyorsanız söyleyin.)

Hangi skin veya Skin'lere göz atmalıyım? Aklımda AK-47 Asiimov (az aşınmış) var ama sizin de önerilerinize açığım. Yaklaşık 40 tane kasam var, onları + biraz da ucuz Skin'lerimi satacağım ama acaba şimdi satmasam 1-2 hafta sonraya daha mı değerlenir?

Kısacası yukarıdaki konular hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum. İstediğiniz gibi tavsiye verebilirsiniz, hiç alınmam. Bu durumda siz olsanız en karlı şekilde nasıl şeyler yapardınız bunu öğrenmek istiyorum.

Teşekkür ederim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Keleş ve A1-S zarar ettirmez bütçenin yettiğini al İmparatoriçe ve Chantico'nun Ateşi favorimdir bütçe artarsa Decimator bakılabilir 3'ünü de aldım Mart'tan beri ciddi kâr bıraktılar.
Satış da her kafadan bi ses çıkar ben şuan ideal buluyorum.

Yani o verdiğin 1800 TL parayı ortalama ByNoGame üzerinden satarsan %30 civarı gidiyor. 1200-1300 TL geçecek eline bana kalırsa beklet en azından her geçen gün TL gibi değer kaybetmiyor. Ya da kapsül indirimini bekle skinler ufakta olsa düşüş olur o zaman satın al yükselince sat.

Keleş ve A1-S zarar ettirmez bütçenin yettiğini al İmparatoriçe ve Chantico'nun Ateşi favorimdir bütçe artarsa Decimator bakılabilir 3'ünü de aldım Mart'tan beri ciddi kâr bıraktılar.
Satış da her kafadan bi ses çıkar ben şuan ideal buluyorum.
Hocam ben olabildiğince hızlı bir şekilde bu işlerden elimi ayağımı çekmek istiyorum yani daha da artar mı gibi şeylerle ilgilenmek istemiyorum çünkü çok zamanımı yiyor, o yüzden hızlıca bu işi bitirmek istiyorum.

Bütçeme uygun 2 AK-47 skini buldum, siz hangisini tercih ederdiniz? İkisi de neredeyse aynı fiyatta. Tabii ki float değerleri vb. değişken ama yaklaşık aynı diyelim.

Akuamarin az aşınmış, Kafadan Vuruş görevde kullanılmış, sizce hangisi satmak için daha uygun?

Bir de bu çıkartma ve isim verme işlemlerini anlamadım. Bunların olmadığı bir skin mi almam daha iyi olur? Çıkartma ve isim vermeye sahip skin alımda neye dikkat etmeliyim?

Yani o verdiğin 1800 TL parayı ortalama ByNoGame üzerinden satarsan %30 civarı gidiyor. 1200-1300 TL geçecek eline bana kalırsa beklet en azından her geçen gün TL gibi değer kaybetmiyor. Ya da kapsül indirimini bekle skinler ufakta olsa düşüş olur o zaman satın al yükselince sat.
Hocam ben sordum, "bizesat" yaparsan yani siteye satarsan %30 civarı komisyon kesiliyormuş. Eğer normal şekilde kullanıcılara satarsan %9 kesiliyormuş. O yüzden ben de normal satmayı düşünüyorum? Yanlış mı biliyorum acaba?

Üstteki mesajda dediğim gibi çok vakit kaybetmek istemiyorum çünkü bu oyun işlerini hızlıca bırakmak istiyorum. Şu an için bir öneriniz var mıdır? Özellikle CS2 ile ilgili, çünkü çıkışına çok az kaldı, onu bekleyebilirim.

Hocam ben olabildiğince hızlı bir şekilde bu işlerden elimi ayağımı çekmek istiyorum yani daha da artar mı gibi şeylerle ilgilenmek istemiyorum çünkü çok zamanımı yiyor, o yüzden hızlıca bu işi bitirmek istiyorum.

Bütçeme uygun 2 AK-47 skini buldum, siz hangisini tercih ederdiniz? İkisi de neredeyse aynı fiyatta. Tabii ki float değerleri vb. değişken ama yaklaşık aynı diyelim.

Akuamarin az aşınmış, Kafadan Vuruş görevde kullanılmış, sizce hangisi satmak için daha uygun?

Bir de bu çıkartma ve isim verme işlemlerini anlamadım. Bunların olmadığı bir skin mi almam daha iyi olur? Çıkartma ve isim vermeye sahip skin alımda neye dikkat etmeliyim?

Hocam ben sordum, "bizesat" yaparsan yani siteye satarsan %30 civarı komisyon kesiliyormuş. Eğer normal şekilde kullanıcılara satarsan %9 kesiliyormuş. O yüzden ben de normal satmayı düşünüyorum? Yanlış mı biliyorum acaba?

Üstteki mesajda dediğim gibi çok vakit kaybetmek istemiyorum çünkü bu oyun işlerini hızlıca bırakmak istiyorum. Şu an için bir öneriniz var mıdır? Özellikle CS2 ile ilgili, çünkü çıkışına çok az kaldı, onu bekleyebilirim.
Akuamarin riskli diğeri net seçim çünkü söz konusu akuamarin grafiği pik yapmış.

Ben akuamarin seçerdim yeri çok ayrı.
Ama Valorant'dan gelecek CS2 oyuncuları diğerini ister.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230615_202129_Steam.png
    Screenshot_20230615_202129_Steam.png
    126,3 KB · Görüntüleme: 26

Geri
Yukarı