CS:GO sayesinde ek gelir elde edilebilir mi?

icasilverballers

Hectopat
Yer
İstanbul
Dün öylesine oyuna girdim toplam 9 maçta 55 TL değerinde 2 tane kasa verdi. İkisini sattım ve durduk yere 110 lira kazandım. İnternetten biraz araştırdım haftada maksimum 2 kasa veriyormuş. Her hafta 110 TL verse ayda 440 TL sadece oyun oynayarak kazanılabiliyor. Bir öğrenci için bu gerçekten güzel bir para. Sizce bunu sürekliliğe dökmek mantıklı mı?

Dün öylesine oyuna girdim toplam 9 maçta 55 TL değerinde 2 tane kasa verdi. İkisini sattım ve durduk yere 110 lira kazandım. İnternetten biraz araştırdım haftada maksimum 2 kasa veriyormuş. Her hafta 110 TL verse ayda 440 TL sadece oyun oynayarak kazanılabiliyor. Bir öğrenci için bu gerçekten güzel bir para. Sizce bunu sürekliliğe dökmek mantıklı mı?

Süreklilik derken? Haftada 2 kasa için uğraşmak bence mantıklı.

En pahalı kasayı almışsın şansınla 15 liraya da kasa gelebilir. İkinci olarak 2. kasayı bırak bazen 1. kasa zor düşüyor baya afk bırakmak gerekecek 1 kasa bile çıkmazsa boşa pc çalıştırmış olacaksın. Üçüncü olarak 3. kasayı bile çıkarabilirsin ama çok zor.

Sürekli 55TL değerinde kasa da düşmeyebilir. Ek gelir olarak sayılabilir ama ana gelir olarak yapmak mantıksız olur.

Köpek gibi günde 9 maç atıp ayda 440 TL'ye tabii olacağınıza espor kasın daha fazlasını kazanırsınız. En azından oynadığınız maç sayısına değer.

9 Rekabetçi maç mı yoksa ölüm maçı ya da basit eğlence mi ?

Konuyu mizah ve eğlence kısmına açtığımı hatırlıyorum yanlışlıkla konu dışına açmışım. "Durumlar o kadar iyi ki artık oyundan para kazanmaya çalışıyoruz" mesajı vermek istemiştim herkes ciddiye almış. 9 basit eğlence maçımda geldi ayrıyeten. Kasa düşürmek için oynamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı