CS:GO sebepsiz VAC ban yedim

Emzik

Decipat
Katılım
3 Nisan 2020
Mesajlar
1.984
Çözümler
5
Neden olduğunu bilmiyorum ama rekabetçideydim. O maç longda tek kişi olarak 5 kişiyi deagle ile alınca oyundan attı ve karşıma fotoğraftta gördüğünüz üst şerit geldi. Açtırmak için ne yapmalıyım. Hile kullanmıyorum kullansaydım şimdiye kadar ban yerdim.
 

Dosya Ekleri

  • csgovac.PNG
    csgovac.PNG
    426 KB · Görüntüleme: 214

delibalta93

Hectopat
Katılım
30 Kasım 2014
Mesajlar
181
Çözümler
1
Bu overwatch veya VAC ban değil overvatch olsa profilinizde anında "Kayıtlarda 1 oyun yasaklanması" yazar VAC ban olsa yine anında profilde "Kayıtlarda 1 VAC yasaklanması" yazar . Farklı geçici bir durumla karşılaşmışsınız.
 

delibalta93

Hectopat
Katılım
30 Kasım 2014
Mesajlar
181
Çözümler
1
Farklı derken nasıl yani? Açılması ne kadar sürer?
Tahminimce acemi overwatch yapmaya yeni başlamış birinin kararıyla böyle bekliyorsunuzdur, acemi dememin sebebi her overwatch yapan hile diye birini banlatamıyor son kararı tecrübeli banlatma güveni yüksek overwatch yapanlar veriyor yani tek kişinin kararıyla olmuyor. Yada bambaşka bir durumda olabilir bilmiyorum CS'nin işleyişi sürekli değişiyor çünkü.
 

AB7SS

Hectopat
Katılım
31 Ağustos 2018
Mesajlar
1.453
Çözümler
10
Community Banned: None
Trade Banned: None
VAC Banned: None
Steam İnventory Helper ile girince böyle gözüküyor. Overwatch ban yemişsin. Bilgisayarında tarama yaparlar da hile falan bulurlarsa VAC ban olur. Eğer VAC ban olmazsa Steam desteğe yaz. Banın açılabilir.
 
Yukarı