CS:GO sebepsiz VAC yasağı

Cheat Engine'in kullanım alanı oldukça geniştir, Single Player oyunlarda hile yapmak dışında tersine mühendislikte de oldukça yardımcı bir program.

Single Player oyunda neden hile yaparsın ki?
Bu arada CS:GO'da hileyi kullanıp kullanmaman önemli değil. Bilgisayarında yasaklı yazılım varsa ve eğer tespit edilir ise geç de olsa banlanıyorsun. Kqly adlı oyun bu şekilde banlanmıştı. Steam PC dosyalarını da kontrol ediyor.

Single Player oyunda neden hile yaparsın ki?
Bak maymuna anlatır gibi anlatayım.

Single player oyun

Sinlge = Tek
Player = Oyuncu

Tek oyunculu oyun
Sen tek oyunculu oyunda can sıkılmak.
Hile ile eğlenmeye karar vermek.
Sen Cheat Engine indirmek.
Senin cepte beş kuruş para olmamak.
Oyun değerlerini değiştirerek cebine para sokmak.
Sen sahip olmak istemek olduğun her şeyi satın alabilmek.
Bunu yaparken başka insanların oyun zevkini bozmamış olmak.

Anladın mı dostum?

Single player oyun

Sinlge = Tek
Player = Oyuncu

Tek oyunculu oyun

Anladın mı dostum?
Dostum hileyi açmış mı adam açmış. O bir hileci ve damgalı.

Steam PC dosyalarını da kontrol ediyor.

Yanlış bilgi. VAC sistemi sadece ve sadece VAC korumalı sunuculara bağlandığınızda oyunun dosyalarını denetler. Bunun haricinde hiçbir şekilde dosya taraması yapmaz.

Cheat Engine oyuna enjekte edilmediği sürece sırf PC'de yüklü diye yasaklama almazsınız.

Single Player oyun.

Sinlge = tek.
Player = oyuncu.

Tek oyunculu oyun.

Anladın mı dostum?

Dostum sakin ya maymun falan ayıp oluyor. Yaş kaç?

Yeterince olgunumda bu foruma girip saçma sapan şeyleri görünce kendimi tutamıyorum, "Single Player oyunda neden hile yaparsın ki?" diye soru mu olur?

Demek ki yeterince olgun değilsiniz bir soruya cevap olarak "maymuna anlatır gibi anlatacağım" diye başlıyorsanız. Karşınızda çocuk yok konuşmalarınıza dikkat edin

Bir kaç kişide yazmış iyi oynadıkları için ban yediğini demekki yeniliyormuş.
Bende daha önce telefon paylaşımından VAC yemiştim ve yüzlerce ticket atıp her iki hesabın sahibi olduğumu kanıtlasam bile açmadılar yani seninkini de açacaklarını zannetmiyorum.

Not: Telefon paylaşımını anlamayanlar için; aynı telefonu 2 farklı hesapta kullanarak ikisinden de oynamak... Ben bilmiyordum böyle bir şeyin sorun teşkil edeceğini ama siz siz olun dikkat edin durduk yere yanmasın hesaplarınız. Benim her iki hesabım da aynı anda VAC yemişti.
Ha bak belki böyle bişey olabilir çünki benim eski bir hesabım vardı ondada telefon numaram kayıtlıydı sonradan bilgilerini unuttuğum için girememiştim bu sebepten olabılır ama neden CS GO dan ban yıyorum bu sebepten dolayı?
Ayrıca cheat engine bilgisayarımda bulunma sebebini bilmek zorunda değilsiniz illa merak ediyor iseniz ETS 2 için oradada serbest zaten.
Ayrıca bir arkadaş"o bir hileci o bir damgalı"demiş cidden ayıp oluyor bilip bilmeden konuşma derim ayrıca o kadar değerli bir hesapta hile açacak kadar s* değilim.
Birde OW falan hiç düşmedim son zamanlarda derslerden dolayı girmiyordum bir kaç gün arada bir giriyordum ondada full topluluk zaten.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı