CS:GO seçkin alınır mı?

Bana şuana kadar hiçbir zaman seçkin maçta bu yüzde yüz hile diyebileceğim bir oyuncu gelmedi. İyi oynayana hile damgası mı yapıştırılıyor ben anlayamadım.
İyi oynamasında sıkıntı yok, 5-6 maçta hile geliyor dediğim insanlar belli ede ede, duvar arkası sıkan, spinbot açan insanlar vs.

Normal maçta seçkin olmazsa kasa dü-şü-re-mez. Bilginiz yoksa fikriniz olmasın.
Ben seçkin değilken düşürebilir demedim. Seçkin alsa bile rekabetçi girmemesi gerektiğini söyledim. Zaten normal maçta düşürebiliyor.
Seçkin rekabetçide son 30 maçta hileye rastlamadım.
Rank ne? Açıkcası daha Vanguard,EAC veya Battleeye gibi daha kernel seviyesinde olmayan bir anti cheat denilmeyecek Valve Anti Cheat dediğimiz dandik anti hile sistemi. Bir kaç kodla tamamen devre dışı bırakılıp rekabetçi maçlara giriliyor. Tespit edilen hile bile kullansanız vac yemiyorsunuz. Açıkcası böyle bir anti hilesi olan oyunda hile gelmemesi imkansız. Zaten hile kullananlar belli etmiyor. Arkadaşım 8 aydır kullandı ban yemedi daha.

Ben seçkin değilken düşürebilir demedim. Seçkin alsa bile rekabetçi girmemesi gerektiğini söyledim. Zaten normal maçta düşürebiliyor.

Rank ne? Açıkçası daha Vanguard, eac veya BattlEye gibi daha kernel seviyesinde olmayan bir anti cheat denilmeyecek Valve anti cheat dediğimiz dandik anti hile sistemi. Birkaç kodla tamamen devre dışı bırakılıp rekabetçi maçlara giriliyor. Tespit edilen hile bile kullansanız VAC yemiyorsunuz. Açıkçası böyle bir anti hilesi olan oyunda hile gelmemesi imkansız. Zaten hile kullananlar belli etmiyor. Arkadaşım 8 aydır kullandı ban yemedi daha.

Rankım düşmediyse Gold nova 3 olması lazım.

Rankım düşmediyse Gold nova 3 olması lazım.
Hocam nova seviyesinde zaten bulamazsınız. Hileler genelde dmg üstü başlıyor. Globale doğru çoşuyor zaten. E spor maçında bile hile kullanıp banlanmayan insanlar var. Muhtemelen bana ağlıyorsun falan diyeceksiniz ama emin olun ki bu oyun asla engellemiyor hileleri. Faceit ya da topluluk sunucuları mevcut olmasaydı şu anda anlık oyuncu sayısı 800.000 falan olmazdı. Bunun dışında dediğim gibi arkadaşım bir tane hile sourcesi düzenleyip 8 ay wallhack ile oynadı çocukta ban yok. Güven faktörüde yeşil.

Bu aralar CS:GO'da seçkin almayı düşünüyorum. Yeni başladım sayılır. Kasa düşürme olayları falan varmış. Düşürüp pazarda satsak karlı çıkar mıyız? Yardımcı olursanız sevinirim.

Sadece topluluk sunucularında zaman geçirerek 1 haftada 110TL kastım. Eğer çok fazla CS oynuyorsanız o parayı toplarsınız net, ya da ben şanslıydım bilmiyorum.

Hocam nova seviyesinde zaten bulamazsınız. Hileler genelde DMG üstü başlıyor. Globale doğru çoşuyor zaten. E-spor maçında bile hile kullanıp banlanmayan insanlar var. Muhtemelen bana ağlıyorsun falan diyeceksiniz ama emin olun ki bu oyun asla engellemiyor hileleri. FACEIT'ya da topluluk sunucuları mevcut olmasaydı şu anda anlık oyuncu sayısı 800.000 falan olmazdı. Bunun dışında dediğim gibi arkadaşım bir tane hile Source'si düzenleyip 8 ay wallhack ile oynadı çocukta ban yok. Güven faktörüde yeşil.

Benim arkadaşımda 3-4 ay banlanmadan oynamıştı. CS:GO'da anti-cheat diye bir şey yok. Ama dediğim gibi novada hiç hile yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı