CS:GO seçkin alınır mı?

CS:GO seçkin almayı düşünüyorum. İndirime girer mi? Veya Source 2 güncellemesiyle beraber indirime girer mi?

Güzel bir Steam hesabınız yok ise ayri bir Prime'li CS hesabı alabilirsiniz tabii güvenliğiniz birinden olmalı.

Şu oyunu bilmeyen biri bile almalı. Haftada 2 kasa düşürebiliyorsun. Şu an revolver kasasi düşürsen 50 lira. Ucuz kasa da kalmadi, yani ez money. Bir de İnanılmaz yatırım fırsatları var. Kapsüllere ve bazı stickerlara 700 tl yatirmistim, para katlandı 4200 tl lik eldiven aldım geçen gece. Bir oyundan daha ne beklersin ki? Alın düşünmeden şu oyunu.

CS:GO seçkin almayı düşünüyorum. İndirime girer mi? Veya Source 2 güncellemesiyle beraber indirime girer mi?
prime 15 dolar sabit fiyatı var alabilirsin evet, ancak primesız eşleştirmeye razıysan birkaç ay daha alma operasyon gelecek ve onun da fiyatı 15 dolar. 30 dolar 600tl civarına geliyor neredeyse ve buna hiç gerek yok. Önce operasyonu al. Görevlerini kas. 50 kasa satın alabiliyorsun kazandığın operasyon yıldızlarıyla. En sonki opersyon riptide operasyonu ve kasası şu an 50tl yani 2500tl civarı bir para ediyor. Altını çiziyorum o operasyon zamanında ücreti 108tlye geliyordu ve üstünden 1.5 yıl geçti.Yeni operasyonun kasası çok pahalı da olabilir daha ucuz da olabilir. ilk hafta 5 kasa alabiliyorsun ki 50tl civarından satarsan zaten prime ı beleşe getirebiliyorsun.Bu yüzden şahsi görüşüm 1 ay falan daha beklet öyle duruma göre bak.

Hocam bilmem yapmak ister misiniz ama seçkin hesap satın almak yerine seçkin olmayan hesabı 21 level yaptığınızda seçkin olabiliyorsunuz. Tabii bu özellik kalkmadıysa. Hilelerle falan biraz uğraşırsınız ama 21 levelden sonra seçkin olursunuz para vermeden.

Kalktı o hocam Valve para sevdası🙃

Hocam alıp almamanız hakkında bir şey diyemem, o size kalmış. Ücret orada göründüğü gibi 290 lira değil, 250 lira. Ben de 2-3 yıldır oyunu seçkin olmadan oynuyordum, günde Max 2 oyun oynayıp kalkıyordum. Seçkin aldıktan sonra hileler çok ciddi oranda azaldı, kasalar düşmeye başladı, rütbe sistemi vs. gibi nedenlerle oyunda bir şey yapıyormuşum gibi hissetmeye başladım. Yani bence almanızda hala fayda var.

Csgo seçkin her türlü alınır. Oyunu oynarsan kazanirsin, yeni kasalar geldiği zaman eğer şansın varsa düşürüp toplulukta satarsın kâr bile edersin.

Şöyle bişey var,eyer olurda ayrı oyun olarak çıkarsa bence baya bi indirim gelir,ama öyle bişey kolay kolay yapmazlar çünkü düşünsene senin 200 TL'lik skinin olan hesabın var ,hatta bazı kişilerin yüzbinlerce liralık... CS böyle bişey yapamayacağı için çok büyük ihtimal oyun içi güncelleme gelecek.ve bunun yüzünden oyun içi güncelleme alacağı için bence indirim değil,baya bi zam getirirler

Yeni konular

Geri
Yukarı