CS:GO seçkin alınır mı?

Eldrithc

Hectopat
Merhaba. Eski bir hesabım vardı. Sadakat rozeti ve seçkin vardı içinde. Maalesef özel oyunda arkadaşları trollemek için hile açınca ban yemiştim. 2 sene falan oluyor. Artık Valorant'a geçmiştim fakat güncelleme gelince tekrardan CS geçme kararı aldım. Sizce seçkin alınır mı? Daha da artar mı fiyatı? Ve çok pahali geldi 250 TL açıkçası.

Burada yasak mı bilmiyorum ancak düşünüyorsanız satabilirim. 40 saatlik sadece seçkin CSGO olan bir hesabım var. 250TL'den daha uygun bir fiyata bırakabilirim.

CS fiyatına değer. Çünkü sen ödediğin fiyatı her türlü çıkartıyorsun. Oyuna başlarsın yeni çıkan kasalardan düşürürsün kar edersin. Benim yeni başlayan arkadaşım vardı. Çocuğa şansa cs:go silah kasası düştü oyunun fiyatını fazlasıyla çıkardı.

CS fiyatına değer. Çünkü sen ödediğin fiyatı her türlü çıkartıyorsun. Oyuna başlarsın yeni çıkan kasalardan düşürürsün kar edersin. Benim yeni başlayan arkadaşım vardı. Çocuğa şansa cs:go silah kasası düştü oyunun fiyatını fazlasıyla çıkardı.
Haftada 6 saat falan oynuyorum kaç haftaya çıkar sizce fiyatı? Alınca hile denk gelir mi? Diğer hesabımı alma şansım var mı bide resmi sunucularda hile açmadım 2.5 yıl falan oldu.

Haftada 6 saat falan oynuyorum kaç haftaya çıkar sizce fiyatı? Alınca hile denk gelir mi? Diğer hesabımı alma şansım var mı bide resmi sunucularda hile açmadım 2.5 yıl falan oldu.
Diğer hesabınızı alamazsınız. Düşüreceğiniz kasaya bağlı. Yeni bir kasa geldiği gibi düşürürseniz çok pahalıya satabilirsiniz. Hile maalesef var. Eskisine oranla az ama yine de geliyor.

Diğer hesabınızı alamazsınız. Düşüreceğiniz kasaya bağlı. Yeni bir kasa geldiği gibi düşürürseniz çok pahalıya satabilirsiniz. Hile maalesef var. Eskisine oranla az ama yine de geliyor.
Seçkin de bile var mı? 2. Sorum diyelim her hafta normal ortalama kasa düşürdüm sizce ne zamana amorti olur?

Seçkin de bile var mı? 2. Sorum diyelim her hafta normal ortalama kasa düşürdüm sizce ne zamana amorti olur?
Düşen kasaların değeri 6TL ile 15TL arası değişiyor genelde, yeni bir kada geldi 2 ay önce onun değeri biraz yüksek (45TL). Kafanızda buna göre bir plan belirleyebilirsiniz. Kesinlikle parasını çıkarır ancak ne kadar sürede çıkarır bilemem

Seçkin de bile var mı? 2. sorum diyelim her hafta normal ortalama kasa düşürdüm sizce ne zamana amorti olur?

Evet ama legitler var. Bana seçkinde 2 kere spinbot geldi sadece. Oda 1 yıl önce falan. Düşen kasaların değerine bağlı bir tahminde bulunmak zor. Her hafta 2 drop düşüyor. Bazen 3'ü bulabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı