CS:GO seçkin alınır mı?

Düşen kasaların değeri 6TL ile 15TL arası değişiyor genelde, yeni bir kada geldi 2 ay önce onun değeri biraz yüksek (45TL). Kafanızda buna göre bir plan belirleyebilirsiniz. Kesinlikle parasını çıkarır ancak ne kadar sürede çıkarır bilemem
Teşekkürler. Tekrar csye başlasam mı bilemedim. İndirim vb olurmu acaba seçkinde.
Evet ama legitler var. Bana seçkinde 2 kere spinbot geldi sadece. Oda 1 yıl önce falan. Düşen kasaların değerine bağlı bir tahminde bulunmak zor. Her hafta 2 drop düşüyor. Bazen 3'ü bulabiliyor.
Tamam hocam teşekkürler. Ben özelde açınca bile ban yemiştim bunlar nasıl yemiyor anlamış değilim.
Ek bir soru daha soracağım kusura bakmayın düşen droplar arasından skin düşebiliyor sanırım onların fiyatidami kasa civarında?

Tamam hocam teşekkürler. Ben özelde açınca bile ban yemiştim bunlar nasıl yemiyor anlamış değilim.
Ek bir soru daha soracağım kusura bakmayın düşen droplar arasından skin düşebiliyor sanırım onların fiyatidami kasa civarında?
Düşen skinler kasaya oranla genelde daha ucuz denk geliyor. Hocam özelde açsanız bile eğer özel sunucu vac destekliyorsa yine ban yiyebilirsiniz.

Teşekkürler. Tekrar CS'ye başlasam mı bilemedim. İndirim vb olur mu acaba seçkinde.

Başlayın başlayın. Cidden Valorant'tan daha güzel olacağını düşünüyorum.

Cevaplarınız için teşekkürler. Yaz gelsin başlarım inşallah. 250 TL fazla geldi ama parası çıkıyormuş zaten. Şimdi mi alsam yazın mı bakarız artık.

1679569131761.png

İndirim gelmesini beklemeyin. Alıcaksanız alın. CS2 geldiği için fiyat artabilir diye düşünüyorum.

Teşekkürler. Tekrar csye başlasam mı bilemedim. İndirim vb olurmu acaba seçkinde.

CS'nin indirime girdiğini görmedim, aslında beklemek istemedim uzun süre ben de bekledim 2. hesap için ama denk gelmedim indirime.

Düşen silah kaplamalarına gelince onlar çok değersiz oluyorlar. Geçen sefer düşürdüğüm skini 30kuruşa satmıştım. Genel olarak grafitiler de düşüyor, onlar ise 20-25kuruş civarına satılıyor.

Kasalar 50 TL haberiniz olsun.
Her kasa değil. Genelde değersiz şeyler düşer diye düşünüyorum.

CS'nin indirime girdiğini görmedim, aslında beklemek istemedim uzun süre ben de bekledim 2. hesap için ama denk gelmedim indirime.

Düşen silah kaplamalarına gelince onlar çok değersiz oluyorlar. Geçen sefer düşürdüğüm skini 30kuruşa satmıştım. Genel olarak grafitiler de düşüyor, onlar ise 20-25kuruş civarına satılıyor.
Hocam emin misiniz kasalar para veriyormuş baya. Skinler ise 2-3 sanırım.

Oynamaktan keyif alıyorsan bir şekilde kasadır, düşen itemdir vs. ne kadar sürer bilemiyorum ama parasını çıkarır. Alacaksan acele et. İndirim gibi bir durum olacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı