Steam CS:GO Seçkin alıp kasaları satıp oyun almak mantıklı mı?

CilaliCorba

Centipat
Daha fazla  
Ben Steam'den CS:GO premium almak istiyorum .çünkü CS:GO premium'dan gelen kasaları satıp oyun alacağım .sizce mantıklı mı 15 dolar vermek?

Ben Steam'den CS:GO premium almak istiyorum .çünkü CS:GO premium'dan gelen kasaları satıp oyun alacağım .sizce mantıklı mı 15 dolar vermek?
Hiç mantıklı değil, alacağınız oyınu alın 15 dolara, seçkini boşverin çünkü sadece haftada bir kasa alacaksın ve kasa fiyatları dipte. Haftalık ortalama 30 cent ile amorti bile çok uzun sürer. Bende 3 hesap olmasına rağmen uğraşmıyorum. Sen en iyisi alacağın oyunu al.

Ben Steam'den CS:GO premium almak istiyorum. Çünkü CS:GO Premium'dan gelen kasaları satıp oyun alacağım. Sizce mantıklı mı 15 dolar vermek?

Hocam ben öyle bir 500 liraya oyun almıştım God of War Rust ETS 2 GMOD backrooms falan ama haftada 1 tane kasa geliyor gelen kasalar ortalamada 15 20 desen yani satıştan gelen para daha da az oluyor. Çok uzun sürer hele ki bu oyun fiyatlarıyla ama yine de oynamışken yanında da birkaç bir şey kazanıyorsun mantıksız bir tarafı yok ama çok kazancın da yok yine de yapmama sebebin yok.

Aylık milyonlarca kasa düşüyor ve kasaların fiyatları yükselmeyecek.Çünkü bu kasalar herkese düştüğü için büyük çoğunluk direk satıyor kasalarını. Eğer oyunu gerçekten oynayıp zevk almak için alıyorsan gayet mantıklı ama yok ben kasa düşereyim onları satıp 30 40 dolarlık oyunlar alabilirim kafasına kesinlikle girme. CS kendi parasını çıkartsa yeterde artar sana, ki yeni kasa gelince yüksek fiyatlı çıkış yaptığı için rahatlıkla çıkar oyunun parası.

Aga bence mantıklı ben 275 TL iken almıştım şansa bağlı güzel skinlerde düşüyor bana geçen yaz 700 TL'lik bir MP7 skini düşmüşdü şanslıysanız kısa bir sürede verdiğiniz parayı çıkartabilirsiniz. Uzun bir süredede olsa parası çıkacakdır bence almak mantıklı.

Ben her hafta kasalardan ortalama 1 dolar skinlerden de 60 cen t fln kazaniyom 1.60 dolar 10 haftada parasini cikarir tabi sansliysaniz tek seferde 90 dolar da dusebilir haftada 3 saat oynayip dusurebilirsin aktif olarak cs oynuyorsan almalisin bence .

Ben Steam'den CS:GO premium almak istiyorum. Çünkü CS:GO Premium'dan gelen kasaları satıp oyun alacağım. Sizce mantıklı mı 15 dolar vermek?

Şu anki sistemde mantıksız hocam ama eğer CS'yi sürekli oynayan birisi iseniz almanızı tavsiye ederim onun dışında kâr ettirmesi çok uzun sürer örnek olarak bu hafta arkadaşıma 0.20$lık kasa düştü bana 0.70$ dolarlık bir kasa düştü en basit hesaplama ile sürekli 0.70$ düşürürseniz 15 haftada parasını çıkartıyor.

Oyunu oynamak istiyorsan alabilirsin onun dışında sırf drop sistemi için oynanmaz e tabii şansa bağlı bir anda köşeyi de dönebilirsiniz ama imkansıza yakın diyebilirim.

Belki yeni operasyon gelirse o zaman oyunla operasyonu birlikte satın alıp yıldızlarla kasa alıp bir süre bekletebilirsin ama o da zahmetli iş.

Önce kendi parasını çıkartmak için uğraşırsın 4 ay sonrasında. Bundan 4,5 ay sonra da bir AAA kalitede oyun parası çıkar anca. Ben de CS Prime almıştım fakat kar amacım yoktu arkadaşlarım ile rank kasmak için almıştım. Fakat şu an kar etmen çok zor. Aynı zamanda çekilecek çile değil. Maç kaybettiğinde az XP alıyorsun ve level atlaman uzayıp da uzuyor, böyle olunca zevk de almayacaksın. Bence almana değmez.

Aslında ben aktif olarak oynayan biriyim sadece acaba böyle yaparak oyun alan bir kitle olup olmadığını merak etmiştim bir de şu anki kura göre almak mantıklı mı diye. Cevaplamaya.
Gösterdiğiniz çabadan dolayı herkese teşekkür ediyorum, iyi günler diliyorum.

Her hafta ortalama 36 cent kazanıyorsunuz. İyi bir oyun almak için yarım yıl kasa düşürmeniz gerek.

O kadar düşük değildir bence be. Ben alalı çok olmadı. 3-4 hafta üst üste 1 dolarlık kasalar düşürdüm. Sonra 1 kere 1 dolarlık skin geldi. Onun dışında çoğunlukla 55 centlik kasa düşüyor. Sadece 2 kere 18 centlik kasa düştü

Geri
Yukarı