CS:GO seçkin almak mı Valorant'ta kelebek almak mı?

Baya haftalık. Her hafta çarşamba sıfırlanır. Her hafta çarşambadan sonra level atlayarak 1 defa, onun dışında oynayarak da 2 item düşürebilirsiniz.
Hocam bir şey soracağım. 2. kasa düşürmek için 24 saatten fazla oynamak gerekiyormuş. Mesela saat kasma uygulamasıyla 24 saat oynasam sonra birkaç kere ölüm maçı girsem kasa düşer mi?

Valorantın bir getirisi yok, seçkin alırsanız hem hile gelme şansı azalır hemde düşen eşyalar sayesinde hesabınıza enventer dizebilirsiniz.

Hocam bir şey soracağım. 2. kasa düşürmek için 24 saatten fazla oynamak gerekiyormuş. Mesela saat kasma uygulamasıyla 24 saat oynasam sonra birkaç kere ölüm maçı girsem kasa düşer mi?
Kesin bir bilgim yok hocam ama hiç sanmam.

CS:GO seçkin tabii ki. O kelebek 1-2 aylık heves. İlk haftalar ne güzelmiş iyi ki aldım dersin sonra sıkar. Ben tamamen valocuyum diyorsan bilemem de kesinlikle seçkin.
Kasa düşürürseniz parasını bile çıkartırsınız seçkinin.

Cs'de idle server'ları bulunuyor, o sunuculara girip afk bırakabilirsin, 3 dakikada bir kasa drop atıyor sunucuya. Önceden kullanıyordum hala çalışıyor galiba deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı