CS:GO Seçkin Hesabın Yararı

Ben şimdi anlamadım. Para vermeyip 21. seviye olanlar da bizle karşılaşabiliyor mu? Bu zamana kadar yanlış mı biliyor muşum?
Aynen. 21 seviye olunca seçkin hakkını bedava kazanıyorsun.
Daha 15 DK önce CS:GO maçından çıktım ve küfür etmediğim el kalmadı öyle söyleyeyim sana. Zaten profesyonel olsan bile zaman ve para kaybı olacak sadece. Hiç başlamamak en iyisi.

21. seviye olunca seçkinler grubuna giriyor yani her şey aynı. 21. seviye = 77 TL.
Orası öyle tabii. Bağıran Ruslar'dan küfür eden Türkler'e kadar her şey aynı:)

Daha 15 DK önce CS:GO maçından çıktım ve küfür etmediğim el kalmadı öyle söyleyeyim sana. Zaten profesyonel olsan bile zaman ve para kaybı olacak sadece. Hiç başlamamak en iyisi.

21. seviye olunca seçkinler grubuna giriyor yani her şey aynı. 21. seviye = 77 TL.
Bugün 2 maç girdim. Adamları 3 el dürüm yaptım. 3 elde 13 kill aldım. Sonra direk açtılar. Adamlar bir vuruyor. Sanırsın Xantares, Olofmeister felan. 😂😂😂

Beni sinir edenler onlar değil. Güncellemeyle hepsini tek seferde susturabiliyorsun. Benim sıkıntım o hileyim deyip mevlanayı basanlar.
Mevlana'yı zaten hangi salak kullanır ki? Yani Bunny hoop galiba adı onun gibi kabak gibi meydana çıkıyorsun. Her türlü overwatch ban yersin yani. Kullanmanın mantığı ne anlamadım gitti.
Bugün 2 maç girdim. Adamları 3 el dürüm yaptım. 3 elde 13 kill aldım. Sonra direk açtılar. Adamlar bir vuruyor. Sanırsın Xantares, Olofmeister felan. 😂😂😂
Sorma herkes flusha resmen:) Adam daha kapının ardını görmeden alıyor bizi:)

Mevlana'yı zaten hangi salak kullanır ki? Yani Bunny hoop galiba adı onun gibi kabak gibi meydana çıkıyorsun. Her türlü overwatch ban yersin yani. Kullanmanın mantığı ne anlamadım gitti.

Sorma herkes flusha resmen:) Adam daha kapının ardını görmeden alıyor bizi:)
Bunny Hop ile mevlana aynı şey değil.

Bu videoyu izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Açıkçası çok gereksiz buluyorum ben. 21. seviye olup seçkin hesap olmak daha mantıklı. Fakat bence eskiden seçkin hesap olmuş ve para ile seçkin hesap alanların arasında ve 21. seviyeye gelip seçkin hesap olanlar arasında büyük bir fark var. Arkadaşımın hesabı vardı ceza yediğim zaman veya öylesine rank kasmak oynamak için girmek için vermişti. Kendim 21 seviye yapıp seçkin hesap olmuştu ama çok fazla hile geliyordu. Valve göstermese de bence fark var. Kendi hesabımda 10 maçtan 1'inde geliyorsa bu hesapta 10 maçtan 3'ünde falan geliyordu

Yeni konular

Geri
Yukarı