CS:GO Seçkin Hesabın Yararı

Daha pahalı skinler kadalar felan düşüyor diye biliyorum ben seçkin değilken hep 10 kuruşluk şeyler çıkıyordu şimdi ise çıkan şeylerin değeri 5-6 tl yi bulmakta

Daha pahalı skinler kadalar felan düşüyor diye biliyorum ben seçkin değilken hep 10 kuruşluk şeyler çıkıyordu şimdi ise çıkan şeylerin değeri 5-6 tl yi bulmakta
Valla bende 4 adet hesap var. seçkin olanla olmayan arasında pek bi fark yok. Seçkin olmayan hesabımda M4A1-S Nitro çıkmıştı. Seçkin olanda Da bir kere M4A1-S Wasteland çıkmıştı.
Yok zaten ben 5 yıldır oynuyorum. Biz sanıyoruz ki para vermeyenlerle verenler ayrı ayrı eşleşiyor. Vay be demek 21 seviye yapan da bizle giriyormuş.

Zaten belliydi garip bir şeyler olduğu, seviye düşmüş, yerlerde. Eskiden bu kadar Türk gelmiyordu maçlarda şimdi Türk vs Türk atıyoruz, anlamalıydım burdan. Türkler oyuna para vermez :d
niE pArA vErİoSuN kRdŞm MorReNtTe Meleşşş
Seçkin giriyorum. 5 yıllık rozetim vs var. Takımım tamamen seçkin. Karşı takıma gelen herkes sonradan seçkin olmuş 2019 madalyası almış sadece. En az 3 tanesi hile çıkıyor. Sonra gel de oyna. Adamların derdi yok ki. Nolacak ban yersek yiyelim yine açar devam ederim diyorlar.
Yok zaten ben 5 yıldır oynuyorum. Biz sanıyoruz ki para vermeyenlerle verenler ayrı ayrı eşleşiyor. Vay be demek 21 seviye yapan da bizle giriyormuş.

Zaten belliydi garip bir şeyler olduğu, seviye düşmüş, yerlerde. Eskiden bu kadar Türk gelmiyordu maçlarda şimdi Türk vs Türk atıyoruz, anlamalıydım burdan. Türkler oyuna para vermez :d
niE pArA vErİoSuN kRdŞm MorReNtTe Meleşşş
Seçkin giriyorum. 5 yıllık rozetim vs var. Takımım tamamen seçkin. Karşı takıma gelen herkes sonradan seçkin olmuş 2019 madalyası almış sadece. En az 3 tanesi hile çıkıyor. Sonra gel de oyna. Adamların derdi yok ki. Nolacak ban yersek yiyelim yine açar devam ederim diyorlar.
Silver civarı oyun yine iyi ben sana söyleyeyim. Gold Nova rütbelerde hem hile aşırı derecede var hem de oyunun sonuna doğru kick atma olayı çok fazla maalesef.

Bu hesap satıyorlar. Mesela Bynogame gibi. Sadakat rozeti vs. her şeyi olan. Bunları alınca nasıl oluyor? Yani Steam profili mi yolluyor sana? Yani o CS:GO hesabını kendi Steam'im üzerinden oynayamıyor muyum? Ya da nasıl oluyor, ben pek anlamadım o kısmı.
Novalarda harbiden hile sağlam. Bende MG1 dim. Arkadaşlar nova diye beraber giriyorduk. Hile hile hile anasını ağlattılar. Şimdilerde Nova 3’üm 😂

Novalarda harbiden hile sağlam. Bende MG1'dim. Arkadaşlar nova diye beraber giriyorduk. Hile hile hile anasını ağlattılar. Şimdilerde Nova 3’üm😂
Gold Nova 2'de takılı kaldım ben de:) Yani Silver ve Master Guardian arasında Nova rütbeleri resmen araf gibi🤣 Bir ara düşmeye bile çalıştım ama arafta kaldım resmen🤣

Ahaha yükselemedim bir türlü.
Sorma, arada kaldım resmen. En azından Master Guardian'a bi' atabilsem kendimi eminim Gold Nova'ya göre rahat edeceğim. Mutlaka yine hile gelecek ama Nova'daki kaosu yaşamam en azından:)

Gençler level 21 olunca hesabınız teğmen oluyor ve seçkin kişilerle karşılaşıyorsunuz taki 40 level olup madalyayı alana kadar. Madalyayı alıyorsunuz hesap seçkin olduğu için ayrıca ben 77 tl vermedim ama bugün bravo kasası düşürdüm yani hesap seçkin olunca yüksek fiyatlı desen ve kasaların gelme olasılığı yükseliyor hesap seçkin olmazsa en fazla 1.50 tllik eşyalar geliyor.Şahsen ben almak istiyorum ve tavsiye ederim oyuna para yatırmadan oyun kendi parasını çıkartı 1 yıldır oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı