CS:GO seçkin hesabında hile olur mu?

Meteakyz

Decapat
Daha fazla  
Ben dün gece seçkin hesap aldım ve karşıma hile gelmedi ama hala hile var diyorlar, seçkin hesapta hile var mı? Bir de sanki seçkin hesabı boşuna almışım gibi geliyor çünkü FACEIT 128 tick server var, hile çok az. Boşuna mı aldım acaba? Sizce mm mi yoksa FACEIT mi gireyim? Mm'de rank kasasım var Overwatch falan açabilmek için.

Faceit'te boş oynuyormuş gibi hissediyordum ben. CS'nin rank sistemi daha zevkli. Dediğiniz gibi ne yazık ki sunucular kötü.

Seçkinde hâlâ hile var tabii ki. Fakat daha az olmak zorunda. Çünkü para veren adam hesabını kaybetmekten korkar. Ücretsiz oynarsan ban yiyenler yeni hesap açacağı için korkmaz. Kaybettiği bir şey olmuyor çünkü hilecinin.

Seçkin hesapta'da hile geliyor. Seçkin olmayanlarda ki gibi mevlana falan değil ama legit sayısı fazla. Çok uzun süre hile kullanan arkadaşlarım ban yemedi hala legit oynuyorlardı. Seçkin hesap almanız yine iyi olmuş. Pahalı kasa düşürürseniz oyuna verdiğiniz paradan fazlasını kazanıyorsunuz.

Var abi her yerde var Valorant öneririm. 20-50 maçta belki bir tane ya da hiç.

Hocam Valorant'dan çok sıkıldım vallahi gram zevk vermiyor artık CS:GO'daki toxic kitle oraya geçmiş bir adam vuramayınca ne ana kalıyor ne bacı.

Var hocam. Hile olup, legit oynayan çok fazla.

FACEIT değil mi yoksa mm değil mi?

Uzun süreden sonra yeni hesap ile oynamaya başladım hile ile karşılaşmadım ama illaki vardır.

Kesin vardır.

Tabiki var, hile ile karşılaşmadığını söyleyen bazı arkadaşlar hileden kastın deli gibi duvarlardan tarayan her vurduğuna tek atan hileler sanıyorlar, legit hile kullanıyor herkes. Biraz araştırmayla yüzlerce hile görürsünüz internette para ile satılan. Fakat şöyle bir olay var, özellikle rankınız yükseldikçe legit hile kullanan biri olsa bile diğer oyuncular bunu kolaylıkla anlayabiliyor , eğer dürüst oyunculara denk gelirseniz kendi takımındaki adamı bile kicklerler.

Geri
Yukarı