CS:GO seçkin hesap alınır mı?

Telefon numarası aynı olursa aldığın hesapta ban yer. E-posta sıkıntı değil diyorlar ama her ihtimale karşı aynı e postayı kullanmayın. Ayrıca dediğiniz tarzda bir batch olduğunu sanmıyorum, kesinlikle ortaya çıkardı.

Yeni oyuna gelince, CS:GO'da böyle büyük bir market ve piyasa dönerken bunu bırakıp yeni oyun yapacaklarını sanmıyorum.

Konu dışı bir sorum olacaktı, benim 2 adet hesabım var ve bir süredir kullanmadığım yan hesabım çalındı. Çalan Rus hesapta 3 el hileyle oynamış. Bu iki hesabın e postaları eskiden aynıydı. 1.5 sene önce falan ayırdım. Sizce o hesap ban yerse sıkıntı çıkar mı?

Şu an ayni degilse çikacagini sanmam. Ama telefon numarasi falan ayniysa degistirin. Eger cok korkuyorsanız bir desteğe yazın.

Şu an ayni degilse çikacagini sanmam. Ama telefon numarasi falan ayniysa degistirin. Eger cok korkuyorsanız bir desteğe yazın.
Telefon numarası aynı değil. Şu an da aynı değil. Hesap çalınalı 9 gün oldu hala ban yemedi. O hesap ban yiyecek yapacak bir şey yok lakin ana hesabıma sekmesinden korkuyorum. Desteğe yazıp da bu sefer de yemeyeceği banı yedirmeyeyim hesaba.

Telefon numarası aynı değil. Şu an da aynı değil. Hesap çalınalı 9 gün oldu hala ban yemedi. O hesap ban yiyecek yapacak bir şey yok lakin ana hesabıma sekmesinden korkuyorum. Desteğe yazıp da bu sefer de yemeyeceği banı yedirmeyeyim hesaba.

Hocam riske atmaya değer mi main hesabı sence? İcindeki esyaları main hesabina yolla yaz desteğe. Hile kullandigini yazma hesabim çalindi,hile kullanmasindan korkuyorum diye başla. Bu durumda ne olur de.

Hocam riske atmaya değer mi main hesabı sence? İcindeki esyaları main hesabina yolla yaz desteğe. Hile kullandigini yazma hesabim çalindi,hile kullanmasindan korkuyorum diye başla. Bu durumda ne olur de.
Demek istediğim bu sefer de ikisini de banlamasınlar yani, ondan korkuyorum.

Konu daha fazla sapmasın, teşekkür ederim.

VAC yemedim, hala oyun yasaklaması olarak duruyor. Diğer oyunları oynamakta sıkıntı yaşamıyorum ama dediğiniz gibi farklı bir oyun olarak gelse bile devamı şeklinde olacağı için oynayamayabilirim.

Anladığım kadarıyla ban yenildiği zaman, ban yiyen hesaptaki telefon ve mail farklı hesaplarda da varsa o hesaplar da ban yiyor. Ama ban yemiş bir hesaptaki telefon ve mail ile sonradan yeni bir hesap açıldığında bir sıkıntı yaşanmıyor.

Bir kaç gün daha bekleyeyim. Farklı bir gelişme olmazsa diğer mail adresimle yeni hesap açıp mevcut telefonumu ekler oyunu satın alırım. Umarım donanım ID'erinden veya IP'den ötürü bir sıkıntı yaşamam.

Teşekkür ederim hepinize. İyi akşamlar...
Evet doğru anlamışsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı