CS:GO seçkin hesap alınır mı?

İnth

Centipat
Daha fazla  
Valorant seven birisi değilim ama ara sıra oynarım. CS:GO'yu Valorant'tan daha çok severim ama CS:GO'nun tek bir eksisi var o da 275TL olan seçkin hesap satması. Sizce paraya kıyıp seçkin hesap alayım mı yoksa onun yerine Steam'den indirimi bekleyip oyun mu alayım? Karar sizin.

Oyunu çok seven biriyseniz veya sürekli olarak oynamayı düşünüyorsanız alabilirsiniz, verdiğiniz paranın fazlasını düşen kasalarla kazanıyorsunuz zaten.

Valorant seven birisi değilim ama ara sıra oynarım. CS:GO'yu Valorant'tan daha çok severim ama CS:GO'nun tek bir eksisi var o da 275TL olan seçkin hesap satması. Sizce paraya kıyıp seçkin hesap alayım mı yoksa onun yerine Steam'den indirimi bekleyip oyun mu alayım? Karar sizin.

Ben yaklaşık 1-2 ay önce falan aldım yani şu an 80-90 TL çıktı yani alın hem daha rekabetçi maçlar oluyor değer yani.

Hiç bulaşma derim.Aldıktan sonra başına birde rekabetçi de rütbe atlaman için arkadaş bulma zorunluluğu çıkıyor. Maçlara tek başına girersen eğer toxic bir takımla aynı takımdaysan 1 tane arkadaşın dahi olmadığı için seni oylama yapıp atabiliyorlar.

Maç sonlarında rastgele veya seviye atladığınızda.
Ben prime aldım ve çok tavsiye ederim.
Ya şimdi aldım diyelim. Örnek veriyorum, Overwatch'a düştüm ve beni izleyen kişi bana hile dedi ve Overwatch ban attı ama kullanmıyordum diyelim. O zaman ne yapmam gerekir?

Hiç bulaşma derim.Aldıktan sonra başına birde rekabetçi de rütbe atlaman için arkadaş bulma zorunluluğu çıkıyor. Maçlara tek başına girersen eğer toxic bir takımla aynı takımdaysan 1 tane arkadaşın dahi olmadığı için seni oylama yapıp atabiliyorlar.
Rekabetçi ara sıra girerim. Ama genellikle yoldaş girmeyi severim.

Ya şimdi aldım diyelim. Örnek veriyorum, Overwatch'a düştüm ve beni izleyen kişi bana hile dedi ve Overwatch ban attı ama kullanmıyordum diyelim. O zaman ne yapmam gerekir?

Rekabetçi ara sıra girerim. Ama genellikle yoldaş girmeyi severim.
Eğer gerçekten hile yapmıyorsan asla ban yemezsin merak etme.Öyle bir ihtimal olursa da çok düşük.CS GO kasalarından bıçak çıkarma ihtimalinden bile düşüktür yani öyle diyim sana.

Geri
Yukarı