CS:GO seçkin hesap alınır mı?

kadir duyar

Decapat
Daha fazla  
Elimde seçkin hesap alacak kadar para var ama sadece internet kafelerde oynayabiliyorum CS:GO'yu almak mantıklı olur mu sizce? Bir de sandıklardan çıkardığımız skinleri satıp o parayı kartıma atabilir miyim?

Seçkin almak tabii mantıklı, rekabetçi oynayabiliyorsun oyunun tadı bence rekabetçide. Kasaları satabilir misin bilmem ama skin çıkarsa bynogame de satılabiliyor diye biliyorum.

CS:GO seçkin almaktan bahsediyorsan uzun vadede parasını çıkarıp kâra geçirtir, item düştükçe Steam pazarı ya da sitelere(örnek ByNoGame)satabilirsin, kasaları da Steam pazarında satabilirsin ancak başkasının olan CS:GO seçkin hesabını almaktan bahsediyorsan o riske girme derim. Çünkü kolaylıkla hesaplar geri alınabiliyor.

Yukarıda arkadaşların da dediği gibi uzun vadede kesinlikle o parayı çıkarır üstüne de koyarsın zaten kutu veya skinleri de araci sitelerde, araci sitelerin belirli komisyon almasıyla satışa sunabilirsin. Kendi steam hesabından seçkin hesap almanı öneririm ben de.

Yukarıda arkadaşların da dediği gibi uzun vadede kesinlikle o parayı çıkarır üstüne de koyarsın zaten kutu veya skinleri de araci sitelerde, araci sitelerin belirli komisyon almasıyla satışa sunabilirsin. Kendi Steam hesabından seçkin hesap almanı öneririm ben de.

Peki çıkan skin veya kutuları satacağım bir site önerebilir misin?

ByNoGame artık kasa satışı yapmıyor.

Şanslı olacağını nereden bilebilir ki? Belki de ilk oynadığında adama 500 TL'lik kasa gelecek nereden bilebilirsin?
Dün 55 TL'lik kasa çıkardım. Tabii ki şans faktörü de var ancak elbet çıkarıyorsunuz parasını. Ben 2 ay önce aldım fazlasıyla bile çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı