CS:GO seçkin hesap fiyatı nedir?

Bunyaminttnnkk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar CS:GO seçkin hesap fiyatı nedir? Oyun içinde 214.95 TL yazıyor fakat tıkladığımda 123TL'ye Steam üzerinden alınıyor. Fiyatı tam olarak nedir? Açıklayabilecek var mıdır acaba?

Arkadaşlar CS:GO seçkin hesap fiyatı nedir? Oyun içinde 214.95 TL yazıyor fakat tıkladığımda 123TL'ye Steam üzerinden alınıyor. Fiyatı tam olarak nedir? Açıklayabilecek var mıdır acaba?

Steam mağazası sabit kur oyundaki güncel Steam mağazasından al.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sorunda şurada oyun içinden tıklıyorum beni Steam a yönlendiriyor onun dışında Steam'deki mağaza kısmından mı alabilirim?

Steam uygulamasına girin hocam arama yerinde CS:GO'yu bulduktan sonra satın alın zaten otomatik olarak oyuna girince seçkin olacaksınız. Oyun içinden ek bir şey yapmaya gerek yok.

Arkadaşlar sorunda şurada oyun içinden tıklıyorum beni Steam a yönlendiriyor onun dışında Steam'deki mağaza kısmından mı alabilirim?

Gir hemen altta satın alma kısmı var.

123 TL Fakat almanızı tavsiye etmem hile dolu Faceit alabilirsiniz.
Gülen arkadaşı anlamıyorum :D Arkadaş %100 doğru söylemiş. 4-5 ay ara verdim, bu gün tekrar başladım yine hile geldi :D Adamın 52 seviye profili var bir ton değerli skini var aim, wallhack hepsini açtı valla.

Artı -3 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı