CS:GO seçkin hesap fiyatı nedir?

Bunyaminttnnkk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar CS:GO seçkin hesap fiyatı nedir? Oyun içinde 214.95 TL yazıyor fakat tıkladığımda 123TL'ye Steam üzerinden alınıyor. Fiyatı tam olarak nedir? Açıklayabilecek var mıdır acaba?

Hala "hile yok" "güven faktörüm düşük" diyen fanboyları görüyorum. Arkadaşlar, bu oyunu savununca gabe reis size Dragon lore falan vermiyor bilginiz olsun. Oyun bildiğiniz hile similatörü. Vazgeçin savunmaktan artık. Kendinizi rezil ediyorsunuz.
Ha, rankım supreme idi, 2K şu anki hesabımda oynama saati, öncekinde ise 1.5k var idi (satmadan önce) gelip her iyi oynayana hile diyen insan değilim ki güven faktörüm de düşük değil ki oyunda güven faktörü diye bir şey de yok diye tahmin ediyorum. Bu sadece, Valve'nin fanboyları kandırması.
Edıt: Şimdi tekrar maça girdim (lem elo) karşıdan 2 kişi wallhack açtı ve onlar açtı diye bizim adamda açtı. Birbirlerini smokeden falan vurup duruyorlar :D biz de top oynuyoruz Tspawn'da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hala "hile yok" "Güven faktörüm düşük" diyen fanboyları görüyorum. Arkadaşlar, bu oyunu savununca gabe reis size Dragon lore falan vermiyor bilginiz olsun. Oyun bildiğiniz hile similatörü. Vazgeçin savunmaktan artık. Kendinizi rezil ediyorsunuz.
Ha, rankım supreme idi, 2K şu anki hesabımda oynama saati, öncekinde ise 1.5k var idi (satmadan önce) gelip her iyi oynayana hile diyen insan değilim ki güven faktörüm de düşük değil ki oyunda güven faktörü diye bir şey de yok diye tahmin ediyorum. Bu sadece, Valve'nin fanboyları kandırması.
EDIT: Şimdi tekrar maça girdim (LEM ELO) Karşıdan 2 kişi wallhack açtı ve onlar açtı diye bizim adamda açtı. Birbirlerini smokeden falan vurup duruyorlar :D Bizde top oynuyoruz tspawnda

Güven faktörü diye bir şey var. Senin oyun içi davranışlarına, reportlarına, Steam hesabına neredeyse çoğu şeyine bakıyor. Güven faktörü düşük birisiyle oyun oynadığınızda kırmızı yazı ile uyarı verir şu isimli kişinin güven faktörü düşüktür oyununuzu etkileyebilir diye.

Güven faktörü diye bir şey var. Senin oyun içi davranışlarına, reportlarına, Steam hesabına neredeyse çoğu şeyine bakıyor. Güven faktörü düşük birisiyle oyun oynadığınızda kırmızı yazı ile uyarı verir şu isimli kişinin güven faktörü düşüktür oyununuzu etkileyebilir diye.
Evet var, ama tamamen saçmalık. 10 oyuncudan 3ünün falan güven faktörü düşük oluyor. Demek istediğim nokta, güven faktörün normal de olsa küçük de olsa hile geliyor oyunda. Hile similatörü oyun.

Öyle bir şeye ben inanmıyorum. Yıllardır Global seviyesinde oynadım ve zaman buldukça girdiğim için minimum supreme seviyesinde oynamak üzere devam ettim. Ama kesinlikle Full rozet 2 bin saatten aşağı kırmızı güven faktörsüz veya sarı girsen bile hile gelebiliyor.

Öyle bir şeye ben inanmıyorum. Yıllardır Global seviyesinde oynadım ve zaman buldukça girdiğim için minimum supreme seviyesinde oynamak üzere devam ettim. Ama kesinlikle Full rozet 2 bin saatten aşağı kırmızı güven faktörsüz veya sarı girsen bile hile gelebiliyor.
Demek istediğim tam olarak o hocam işte. Oyunda ciddi anlamda (diğer oyunlara nazaran çok çok daha fazla) hile var. Valve ise bu konuda hiç bir şey yapmıyor ya da yapamıyor artık bilemiyorum. 3 kere oyunu bıraktım. Her bırakışımda supreme olup bırakmıştım. Şuan tekrar başladım, Şu ana kadar 4 maç attım ve inan bana 3'ünde hile geldi.
İkisinde bariz hileydi zaten ona bir şey diyemem lakin son maçımda adam bilerek smoke atıp, smoke içinden bütün takımımızı deagle ile hs atıp öldürüyor idi :D

Geri
Yukarı