CS:GO seçkin hesap olmadan skin almak

kadir duyar

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi ben gidip bir CS:GO kasa açma sitesinden skin alsam o skini seçkin olmayan bir hesaba ekleyip skinli oynamam mümkün müdür?

Arkadaşlar şimdi ben gidip bir CS:GO kasa açma sitesinden skin alsam o skini seçkin olmayan bir hesaba ekleyip skinli oynamam mümkün müdür?

CS:GO kasa açma sitelerinden kasa açıp skin düşürmen imkansız site hesabın seçkin olmadığını algılayıp hesap kasa açmaya uygun değil diyecektir. Ama onun dişinda topluluktan skin alıp kullanabilirsiniz.

Seçkin olmaya gerek Steam hesabına 5 dolar yatırıp takas yapmayı açtıysanız alabilirsiniz ben de aynı şekilde siteden kasa açıp skin çekmiştim daha sonra skinleri satıp seçkin almıştım.

CS:GO kasa açma sitelerinden kasa açıp skin düşürmen imkansız site hesabın seçkin olmadığını algılayıp hesap kasa açmaya uygun değil diyecektir. Ama onun dişinda topluluktan skin alıp kullanabilirsiniz.

Ben düşürdüm ve hesabımada aktardım seçkinim yok. ( kasa açma sitesinden )

knk benim ark daha yeni yapti skin satin alip takip oynayabiliyorusun ilaha seckine gerek yok ama seckin alirsan rekabetcide kasa yada skin dusurme imkanin var

Geri
Yukarı