Çözüldü CS:GO seçkin hesap olmadan skin kazanılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusuf07q

Hectopat
Daha fazla  
Önceden rank atlayabiliyordum kasalar falan geliyordu ama artık rank bakma yerinin üstü gri ve seçkin hesap lazım diyor.

Paralı mı?
Seçkin olmayanlar hala rekatbetçi oyun moduna vs. erişebiliyor.
Sadece rank, seviye, drop gibi şeylerden yararlanıp millete hava atamıyorlar.
Oradaki rekabetçi modunda herhangi bir rank kazanamıyorsun ve senin gibi ücretsiz oynayan oyuncular ile eşleşiyorsun.

Paralı mı?
Seçkin olmayanlar hala rekatbetçi oyun moduna vs. erişebiliyor.
Sadece rank, seviye, drop gibi şeylerden yararlanıp millete hava atamıyorlar.

Kim ranksız bir oyunda oynamak ister ki? Keyfi ve eğlencesi olmaz. Hem bayağıda troll ve hilede geliyor. FACEIT oynaması gerekiyor eğer ücretsiz ve keyifli oynamak istiyorsa. Tabii FACEIT'te tam keyifli oyun sunmuyor. Troller, baiterler, nooblar vesaire.

Kim ranksız bir oyunda oynamak ister ki? Keyfi ve eğlencesi olmaz. Hem bayağıda troll ve hilede geliyor. FACEIT oynaması gerekiyor eğer ücretsiz ve keyifli oynamak istiyorsa. Tabii FACEIT'te tam keyifli oyun sunmuyor. Troller, baiterler, nooblar vesaire.
Üst seviyelerde herkes oyun oynamaya odaklanmış durumda, kaybetsen bile oyundan zevk alıyorsun, troll oyuncular çok çok nadir geliyor.

Ben farklı bir şey mi dedim?

Kim böyle bir oyunu oynamak ister ki? Yensen ranksızsın. Yenilsen ranksızsın. Bir nevi basit eğlenceden farksız oluyor.
Üst seviyelerde herkes oyun oynamaya odaklanmış durumda, kaybetsen bile oyundan zevk alıyorsun, troll oyuncular çok çok nadir geliyor.

Ama ben eski hesabım VAC banlıydı(neden VAC ban atıldı onu da bilmiyorum hile falan kullanmadım tabii ki)o yüzden yeni hesap açtım. O hesapta 40 saat biriktirdim. FACEIT'e başlayınca oyunda çok oyunu bilmeyenler, info vermeyenler, oyundan çıkanlar falan denk geliyordu. Bu yüzden yeniliyordum. Mesela biz ecoyuz adam benim param var diyor ak çekiyor ölüyor. Sonrasında öbür round bizden drop istiyor. İşte FACEIT'e başlayınca önce bunları da yenmen gerekiyor, ardından iyi levellarla oyunu adam akıllı bilenlerle oynuyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı