CS:GO seçkin hesap olunca karşıma iyi rakip gelir mi?

Git faceit oyna.Hile gelecektir elbette 3 kere hizmet madalyası aldım operasyon biletim var ama dmg dim le oldum ilk maçımda mevlana denk geldi ve 1300 saatim var faceit oynarsan şüphen olmaz acaba karsı hile mi diye.
Adam yeni. Faceit girerse içinden geçerler. Hem o zevk alamaz, hem hakaret yer, hem diğerlerinin oyununu istemeden baltalar.

Önce tecrübe kazanması gerekiyor.

Adam yeni. Faceit girerse içinden geçerler. Hem o zevk alamaz, hem hakaret yer, hem diğerlerinin oyununu istemeden baltalar.

Önce tecrübe kazanması gerekiyor.
Banada söven oluyor hatta mm de boyle insanlar daha çok faceitte de var elbette ama hile yok.
Faceitte 10 saat oynasın 30 saat mm oynamış gibi olur bence daha çok tecrübe edinirsin.

Mutlaka daha profesyonel rakip gelir fakat bu rütbelerde çok fark olacağını sanmıyorum. Asıl etki hile sayısının azalması olur.

Rütbeniz DMG olduğunda Faceit üzerinden maçlara girin. Asıl o zaman profesyonellerle oynarsınız. Şu an bunun için çok erken.
Seçkinde profesyonel rakip mi? Güldürdünüz hocam. Ben şuna eminim ki o arkadaş seçkine çıktıktan sonra daha rahat adam vuracak.

Seçkinde profesyonel rakip mi? Güldürdünüz hocam. Ben şuna eminim ki o arkadaş seçkine çıktıktan sonra daha rahat adam vuracak.
"Daha" kelimesinin neresini anlamadınız?

Çok fark olmayacağını, "Asıl" etkinin daha az hile olacağını söyledim.

Para vermeyen adamın dikkati oyunda olmuyor. Para verip seçkin olan adam az da olsa ciddiye alır. Trollemez, hile açmaz, ban yememek için uğraşır.

En son seçkin olmayan hesapla giriş yaptığımda millet havada uçuşuyordu. Seçkin olmayan hesaplara kıyasla, seçkin maçlar "daha" profesyonel.

Profesyonel kelimesi uygun olmadı deseniz anlardım da, demek istediğimi anlayıp yalnızca uyuzluk yapmak için o mesajı attınız.

Son düzenleme:
Nispeten hile azalıyor ve daha iyi oynayan oyuncular gelebiliyor. Eğer silver yetenek grubundaysan hilecileri pek dert etmeye gerek yok. O bölgede hileci gelme olasılığı zaten düşük. Hile kullanan ya ban yer yada daha yüksek yerlere gider.

"Daha" kelimesinin neresini anlamadınız?

Çok fark olmayacağını, "Asıl" etkinin daha az hile olacağını söyledim.

Para vermeyen adamın dikkati oyunda olmuyor. Para verip seçkin olan adam az da olsa ciddiye alır. Trollemez, hile açmaz, ban yememek için uğraşır.

En son seçkin olmayan hesapla giriş yaptığımda millet havada uçuşuyordu. Seçkin olmayan hesaplara kıyasla, seçkin maçlar "daha" profesyonel.

Profesyonel kelimesi uygun olmadı deseniz anlardım da, demek istediğimi anlayıp yalnızca uyuzluk yapmak için o mesajı attınız.
Anlaşıldı hocam nova 1 de oynadığınız için seçkinde daha az hile geldiğini düşünüyorsunuz. İyi madem uyuzluk yapmak için atmış olayım mesajı 🤣

Anlaşıldı hocam nova 1 de oynadığınız için seçkinde daha az hile geldiğini düşünüyorsunuz. İyi madem uyuzluk yapmak için atmış olayım mesajı 🤣
Birkaç yıl önce global oldum. Rank silinince faceit'e başladım.

Sen hiç seçkin olmayan maçlara girmedin sanırım. Oradaki hile gelmeme oranı ile seçkinde hile gelme oranı aynı.

Geri
Yukarı