CS:GO seçkin hesapla skin düşürme

Rütbenize de bağlı bir durum. Nova altı seçkin bir hesabınız varsa genellikle ucuz itemlerin çıkması daha yüksek olasılıktır.

CS de toplam 282 defa level atlayıp 2000den fazla maç oynadım. En değerli düşen item 80tl falan civarındaydı. Benim şansıma bu oldu en fazla.
Rütbenize de bağlı bir durum. Nova altı seçkin bir hesabınız varsa genellikle ucuz itemlerin çıkması daha yüksek olasılıktır.
Rank ile bir bağlantısı yok. Maçtaki sıralamanızla, kill sayınızla, edo sayınızla, kd ile, seçkin olup olmamakla hiçbir alakası yok. Olay tamamen şansa bakıyor.
Dragon Lore'un veya herhangi bir skinin düşme ihtimaline dair yüzde şu kadar ihtimal de diyemez hiç kimse. Valve'ın bir açıklaması yok bu konuda. Söylediğim gibi tamamen şans.

CS de toplam 282 defa level atlayıp 2000den fazla maç oynadım. En değerli düşen item 80tl falan civarındaydı. Benim şansıma bu oldu en fazla.

Rank ile bir bağlantısı yok. Maçtaki sıralamanızla, kill sayınızla, edo sayınızla, kd ile, seçkin olup olmamakla hiçbir alakası yok. Olay tamamen şansa bakıyor.
Dragon Lore'un veya herhangi bir skinin düşme ihtimaline dair yüzde şu kadar ihtimal de diyemez hiç kimse. Valve'ın bir açıklaması yok bu konuda. Söylediğim gibi tamamen şans.
%100 kesinlikle demiyorum, yüksek ihtimalle rütbeye göre de bu ihtimaller artıyor. Ben uzun zamandır silver rütbesine sahiptim. Ve elde ettiğim skinler ve kasalar maksimum 2 lira ederindedir.
Nova'ya geçtikten sonra elime daha kaliteli skinler geçmeye başladı.
Siz eğer geçmiş operasyonlara katıldıysanız zaten bu skinlerin bir çok kişiye çıkma potansiyeli vardı.

Herkese teşekkürler ayrıca operasyon görevine nasıl girebilirim hocam?
Operasyon bileti alacaksın daha sonra beraberinde gelen defterde görevler oluyor ama son operasyon battle pass şeklinde idi tekrar öyle mi olur bilemem.

Geri
Yukarı