CS:GO seçkin için en ucuz yöntem nedir?

Praudh

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi, sağlıklı günler. Uzun zaman sonra CS:GO oynamaya başladım bir arkadaşımla. Seçkin almak istiyorum fakat 250 TL küçük bir meblağ değil bizim için. Eskiden 20 seviye gibi bir şey istiyordu sanırım o da kaldırılmış. Daha uyguna ya da farklı bir seçenek var mıdır seçkin olmak için? Bilmediğimiz için soruyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi, sağlıklı günler. Uzun zaman sonra CS:GO oynamaya başladım bir arkadaşımla. Seçkin almak istiyorum fakat 250 TL küçük bir meblağ değil bizim için. Eskiden 20 seviye gibi bir şey istiyordu sanırım o da kaldırılmış. Daha uyguna ya da farklı bir seçenek var mıdır seçkin olmak için? Bilmediğimiz için soruyorum, teşekkürler.
Hesap satın almak.

Hesap satın alımı yapabilirsin onda da satıcıya güvenebilir misin tartışma konusu. Steam bakiyeni yükseltecek yöntemler var. Oyun alıp oyun kartlarını satmak karlı oluyor bazı oyunlarda biraz araştırırsan Google da da forumda da bulursun bu yöntemi ancak direkt olarak 250 lira yerine 200 liraya alayım gibi bir şey söz konusu değil diye biliyorum yanılıyor olabilirim bilen düzeltir.
Ek olarak forumda %15-%20 indirim ile Steam bakiyesinden size oyun vs. satanlar oluyor. Bu yolu da kullanabilirsiniz.

Bende bu konuda çok acı çekiyorum nedense Prime hiçbir indirim veyahut bir ülke fiyatlandırması gelmiyor çok tuhaf bir olay sanırım 250 TL vermekten başka çaremiz yok bende hesap almayı düşündüm ama kendi şahsıma olmadığı için hiç almadım almayı da düşünmüyorum çünkü başkasının hesabı sonuçta kendi hesabınla gönül rahatlığı ile oynamak varken neden başkasının hesabıyla oynayayım ben rahat edemem şahsen kendi fikrim sen rahat ediyorsan başka çaren yoksa al ayrıca bu hesap satın alma olayını kimse tavsiye etmiyor bence sizde almayın tavsiyem bence 250 TL verip alın ileride zam gelirse ucuza aldım diyebilirsiniz hiç olmazsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı