CS:GO en ucuz kasa nedir?

Shinda

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
CS:GO'da kasa açmak istiyorum fakat hepsi çok pahalı malûm TR şartları en ucuz kasa nedir ve kac TL?

CS:GO'da kasa açmak istiyorum fakat hepsi çok pahalı malûm TR şartları en ucuz kasa nedir ve kac TL?

Kasa açmayın kapsül açın. En azından çok zarar etmiyorsunuz.
@Üniversiteli Jordi 10 TL'ye bir kasa 45 TL'ye bir anahtar alıyorsun 55 TL içinden çıkan genelde 1-20 TL'lik bir şey çok zarar ettiriyor.
Kapsül açsan 18 TL içinden çıkan genelde 1-10 TL arası en azından çok zarar etmiyorsun öyle düşün.

9 TL'ye yılan ısırığı kasası var şuan fiyatı uygun. Daha ucuz kasa var mı bilmiyorum ama varsa da içinden çıkan şeyler çok değersizdir. 9 TL uygun fiyat alabilirsiniz. Yine de anahtarla 55 TL falan tutar. Onun yerine anubis koleksiyon paketi açabilirsiniz oyun içi mağazada 36 tl. Kasa açıp açmamak size kalmış ama içinden bir şey atma olasılığı baya düşük. Ben 2000 TLlik kasa açtım 160 TL'lik bir uzi ve 1300 TL kırmızı deagle çıktı 400 -500 TL civarında zararım var. Paraya çok önem veriyorsanız açmayın hocam.

Kasa açmayın kapsül açın. En azından çok zarar etmiyorsunuz.
@Üniversiteli Jordi 10 TL'ye bir kasa 45 TL'ye bir anahtar alıyorsun 55 TL içinden çıkan genelde 1-20 TL'lik bir şey çok zarar ettiriyor.
Kapsül açsan 18 TL içinden çıkan genelde 1-10 TL arası en azından çok zarar etmiyorsun öyle düşün.
Valla öyle hocam. Bu durumda bir valve kazanıyor o kadar. Tek kasadan 50 TL açma parası çok fazla. İçinden 30 40 kuruşluk skin atıyor sürekli. Ben açmıycam diyorum ama youtube'a bir giriyorum millet 25 bin tl eldiven çıkartmış açasım geliyor.

Keydrop a girdim Steam hesabina erişim falan istiyor bende çalınır korkusuyla girmedim.

Orijinal site ise sıkıntı yok.

Orijinal site linki: https://key-drop.com/tr/
CS:GO'da kasa açıcağına sitelerde aç daha iyi. En azından ne çok batırıyor ne çok katlatıyor. Ama bazen katlattımıda tam katlatıyor.

Geri
Yukarı