CS:GO seçkin mi Valorant skinleri mi?

5 aylık kardeşim şu sorduğun soruyu duysa dile gelir CS2 çıkıyor Prime'ı al CS2 çıkana kadar her hafta 2 kasa düşürürsün CS2 çıkınca o kasaları satarsın Prime'ın parasını misliyle çıkartırsın der. Öz kardeşim ya.

Selam, Valorant'ta skin almayı düşünüyorum ama seçkin mi alsam skin mi alsam karar veremiyorum. Sizce hangisini almalıyım? Seçkin aldığım zaman item düşürüp satabiliyorum diye biliyorum. Ayrıca Valorant'ı kötü CS:GO'yu daha iyi oynuyorum.

Bence seçkin al topluluk sunucularında da skinli oynarsın Valorant'ta skin almak mantıksız birkaç yıla zaten PBE Türkiye'ye gelir.

Oynadığınızı bilerek böyle bir yanıt yazdım zaten, talihsizlik olmuş, çok sık indirime giren bir oyundu Siege.
Yorumlarda gördüğüm kadarıyla Valorant'ta alınan silah kostümleri satılamıyormuş, bence Prime almanız ikisi arasında tek mantıklı kalan seçim olur.

Eşya düşürme ihtimali bayağı rastgele, 50 maç atarsın belki 2 tanesinde anca düşer, veya düşmez.

Arkadaşımla dünden beri oynuyoruz 1 günde 82 TL'lik item düştü sizin deiğiniz gibi50 maçta 2 tane değil yani.

Oynamayı çok istiyordum sonra alırım dedim. Şu an aşırı pişmanım. İtem düşürmek sanırım o maçta oynayışa bağlı. İtemleri satıp oyun almayı düşünüyorum. R6, Forza Horizon 4 falan almayı düşünüyorum.

Seçkin al ondan çıkan parayla oyun alırsın zaten.

Arkadaşımla dünden beri oynuyoruz 1 günde 82 TL'lik item düştü sizin deiğiniz gibi50 maçta 2 tane değil yani.

Seçkin al ondan çıkan parayla oyun alırsın zaten.

Ben 50 maçta 2 tane düşüyor demedim ki, belki düşer belki düşmez yazdım, ayrıca tamamen rastgele olduğunu da yazmışım, dikkatli okuyup anlamanızı tavsiye ederim, arka arkaya da düşebilir sonuçta olasılık bu. Benim 1700 saatim var belki toplasam 20 tane item anca düşmüştür mesela, kimisine arka arkaya düşebiliyor.

Valorant'ta pixel parçasına para ödüyorsun? Bir de ben hiç CS iyi oynayıp Valorant kötü oynayan görmedim ben CS'ciyim Valorant daha kolay geliyor aimim daha iyi hisstettiriyor. Ajan kullanmayı öğrensen Valorant'ta CS'den daha iyi olursun ama CS oynamanı öneririm.

Valorant'ta pixel parçasına para ödüyorsun? Bir de ben hiç CS iyi oynayıp Valorant kötü oynayan görmedim ben CS'ciyim Valorant daha kolay geliyor aimim daha iyi hisstettiriyor. Ajan kullanmayı öğrensen Valorant'ta CS'den daha iyi olursun ama CS oynamanı öneririm.
Önceden çok iyi değildim. Şu sıralar cidden Valorant daha kolay geliyor. Ek olarak Seçkin aldım ve gayet memnunum. Seçkinsiz CS oynanmaz. Seçkinsiz sanki demo gibi.

Selam, Valorant'ta skin almayı düşünüyorum ama seçkin mi alsam skin mi alsam karar veremiyorum. Sizce hangisini almalıyım? Seçkin aldığım zaman item düşürüp satabiliyorum diye biliyorum. Ayrıca Valorant'ı kötü CS:GO'yu daha iyi oynuyorum.
CS:GO'yu iyi oynuyorsanız Valorant'ı çok daha iyi oynamanız lazım bence cs:go daha zor bi oyun aim alma açısından.

Yeni konular

Geri
Yukarı