CS:GO seçkin mi Valorant skinleri mi?

Seçkin alırsan birkaç ayda oyun sürenle bağlantılı tabii parasını çıkarırsın, ayrıca CS2 gelmesiyle oyun yeniden rağbet görecek.

Oynadığınızı bilerek böyle bir yanıt yazdım zaten, talihsizlik olmuş, çok sık indirime giren bir oyundu Siege.
Yorumlarda gördüğüm kadarıyla Valorant'ta alınan silah kostümleri satılamıyormuş, bence Prime almanız ikisi arasında tek mantıklı kalan seçim olur.

Eşya düşürme ihtimali bayağı rastgele, 50 maç atarsın belki 2 tanesinde anca düşer, veya düşmez.
Oynamayı çok istiyordum sonra alırım dedim. Şuan aşırı pişmanım. İtem düşürmek sanırım o maçta oynayışa bağlı. İtemleri satıp oyun almayı düşünüyorum. R6, Forza Horizon 4 falan almayı düşünüyorum.

Selam, Valorant'ta skin almayı düşünüyorum ama seçkin mi alsam skin mi alsam karar veremiyorum. Sizce hangisini almalıyım? Seçkin aldığım zaman item düşürüp satabiliyorum diye biliyorum. Ayrıca Valorant'ı kötü CS:GO'yu daha iyi oynuyorum.

Hocam seçkin alsan 2 ayda parasini çıkarır kârâ geçmeye başlarsın bence seçkin.

Oynamayı çok istiyordum sonra alırım dedim. Şu an aşırı pişmanım. İtem düşürmek sanırım o maçta oynayışa bağlı. İtemleri satıp oyun almayı düşünüyorum. R6, Forza Horizon 4 falan almayı düşünüyorum.

İyi oynayışa değil rng denilen bir sisteme dayalı (random number generator) kesinlikle rastgele atıyor yani :D en kötü oynayan adama bile yüksek item atma ihtimali var.
Görseldeki çok eski bir video (8 yıl önce), bilmiyorum gerçek mi ama mor silah düşüren birkaç kişiye şahsen denk gelmiştim ben. (görseldeki düşen kırmızı AWP Dragon lore ve değeri acayip yüksek)

1680987707362.png

İyi oynayışa değil rng denilen bir sisteme dayalı (random number generator) kesinlikle rastgele atıyor yani :D en kötü oynayan adama bile yüksek item atma ihtimali var.
Görseldeki çok eski bir video (8 yıl önce), bilmiyorum gerçek mi ama mor silah düşüren birkaç kişiye şahsen denk gelmiştim ben. (görseldeki düşen kırmızı AWP Dragon lore ve değeri acayip yüksek)

Eki Görüntüle 1732932
Banada bi asiimov atsa yeter :D

Valorant eli ayağı düzgün oyun değil zaten o paraya kendine çok daha güzel şeyler alabilirsin dostum. :)
Bir skin 135 TL falan olunca insan bi düşünüyor seçkin mi alsam diye :D

Bana da bir asiimov atsa yeter :D

Bir skin 135 TL falan olunca insan bir düşünüyor seçkin mi alsam diye :D

CS:GO'yu eğer Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynadığım kadar iyi oynasaydım eğer, şu an belki de en pahalı skinlere sahip olurdum, zamanında hep sattık oyunu bırakırken :D
Bütün silahların stattrack ve factory New setleri vardı, o zamanlar asiimov 40-50TL civarı bir şeydi, alınabiliyordu yani, kelebek bıçak dediğin en fazla 450TL civarıydı.

CS:GO'yu eğer Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynadığım kadar iyi oynasaydım eğer, şu an belki de en pahalı skinlere sahip olurdum, zamanında hep sattık oyunu bırakırken :D
Bütün silahların stattrack ve factory New setleri vardı, o zamanlar asiimov 40-50TL civarı bir şeydi, alınabiliyordu yani, kelebek bıçak dediğin en fazla 450TL civarıydı.
Ah şu skinler :D

Yeni konular

Geri
Yukarı