Valorant skinleri oynanışı değiştirir mi?

Resmi olarak riot değiştirmiyor diyorsa da silah satmanın amacı da daha fazla vurdurduğu silahtan para kazanmaktır. Standart Vandal vurma yüzdeniz ile Yağmacı Vandal vurma yüzdeniz aynı değildir. Psikolojik desenizde skinler adam vurduruyor çoğu zaman
İlk zamanlarda farkediyor du şuan hiçbir şekilde farkettirmiyor bende. Tamamen psikolojik hocam. Ben de önceden yağmacı ile falan daha iyi vuruluyor sanıyordum ama şu an öyle düşünmüyorum.

Sürekli yağmacı mı oynuyorsunuz peki
Sürekli oynamıyorum fakat artık yağmacı alınca farklı bir şey ile oynuyormuşum hissiyatı gelmiyor bana benimle ilgili de olabilir

Bir tane blogda okuduğum bir paragraf.

Skinler çok pahalı. Hepsi etki etmese de bence yüksek miktarlara satılan skinler oynanışta üstünlük sağlıyor. Asil Vandal'ı örnek alalım, vuruş hissiyatı, dinamikliği bambaşka seviyede. Ama normal karşılıyorum, çünkü oyuna hiçbir maddi katkısı olmayanlarla servet bayılmış adamlar aynı şartlarda oynamamalı zannımca. Oynayanlar da muhtemelen haksızlığa uğruyor zaten. Yanlış anlaşılmayayım, parası olmayanların oyun oynamaya hakkı yoktur demiyorum. Ama oyuna para bayılan ve bayılmayan arasında oynanış bazında ayrıcalık olması gerekiyor, çünkü maddi bir destek sağlıyor. Aynı şey bir oyunu bir zamanlar parayla alanların, bu oyun bir süreden sonra ücretsiz olmasıyla yaşadığı haksızlık için de geçerli.

İllaha da eşitlik istiyorsa oyun yapımcıları, oyunda herhangi bir satın alım sistemi getirmesin. Zaten gelirler reklamlar, sponsorluklar gibi etkenlerden her türlü gelir sağlayabilirler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230811_220519_mark.via.gp_edit_19122937243435.jpg
    Screenshot_20230811_220519_mark.via.gp_edit_19122937243435.jpg
    160,4 KB · Görüntüleme: 18
Bir tane blogda okuduğum bir paragraf.

Skinler çok pahalı. Hepsi etki etmese de bence yüksek miktarlara satılan skinler oynanışta üstünlük sağlıyor. Asil Vandal'ı örnek alalım, vuruş hissiyatı, dinamikliği bambaşka seviyede. Ama normal karşılıyorum, çünkü oyuna hiçbir maddi katkısı olmayanlarla servet bayılmış adamlar aynı şartlarda oynamamalı zannımca. Oynayanlar da muhtemelen haksızlığa uğruyor zaten. Yanlış anlaşılmayayım, parası olmayanların oyun oynamaya hakkı yoktur demiyorum. Ama oyuna para bayılan ve bayılmayan arasında oynanış bazında ayrıcalık olması gerekiyor, çünkü maddi bir destek sağlıyor. Aynı şey bir oyunu bir zamanlar parayla alanların, bu oyun bir süreden sonra ücretsiz olmasıyla yaşadığı haksızlık için de geçerli.

İllaki da eşitlik istiyorsa oyun yapımcıları, oyunda herhangi bir satın alım sistemi getirmesin. Zaten gelirler reklamlar, sponsorluklar gibi etkenlerden her türlü gelir sağlayabilirler.

Böyle bir şey imkansız skinlerin psikolojik olarak etkisi var normal olarak özellikleri yok görünüşten başka.

Yeni konular

Geri
Yukarı