CS:GO seçkin nasıl?

Yani haftada 1 kasa düşüyor.

Yani haftada 1 kasa düşüyor.
Evet seviye göstergeniz görünüyor zaten. Tamamlayıp seviye atladığınız maç anında kasa ve yanında skin, sprey gibi şeyler düşüyor. O hafta içindeki (çarşambadan çarşambaya) ilk seviye atmanız ise kesinlikle düşüyor yani ihtimallere bağlı değil artık.

Haftada sadece 1 kasa mı düşüyor? Çok az. Bu kasanın değeri ne kadar peki.

Değerler değişebiliyor geçen hafta 3-4 saat uğraştım 9 liralık kasa verdi. Şansa bağlı. 1700 liralık kasa çıkartan arkadaş olmuştu buradan.

Haftada en fazla 2 kere kasa düşürebiliyordunuz. Fakat o sistemi bozdular mı ne yaptılar artık kasa düşüremiyorum. 2. kasanın düşme oranı da çok sık değil.

Öyle sorulmamıştır herhalde. Aylık 275 TL verilecek olsa hiç kimse almaz zaten.
Birde rica etsem 100tl ye ak önerir misin. Bide teröristler ak anti-teröristler m4 kullanıyorsam 100tl ak , 100tl m4 önerir misin ?

Birde rica etsem 100tl ye ak önerir misin. Bide teröristler ak anti-teröristler m4 kullanıyorsam 100tl ak , 100tl m4 önerir misin ?
O konuda hiç bilgim yok maalesef ben sadece kasa düşürmek için açıyorum bazen. Onun dışında oyunla alakam yok.

Hocam o fiyata AK-47 | Simsiyah var. Bir bak ben beğeneceğini düşünüyorum. Adı gibi kapkara ve değişik bir havası var.

Bu arada şu oyunu seçkin olmadan oynamayın. Kasa geliyor düzenli güzel oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…