CS:GO seçkin nasıl?

1-ortalama 3 tane uzun maç kazanırsanız düşer (sıfırdan 5000 XP ile level atlamak gerekli)
2-tüm oyun modlarında XP alınıyor.
3-%100 kasa düşüyor. Ortalama olarak 10 ile 35TL arası şu anda yüksek düşme oranı olan kasalar.
4-haftada 1 kez level atlandığında düşüyor çarşamba 03.00 itibarıyla haftalar yenileniyor.
5-düşme sıklığı değişmez değer kısmından tam emin değilim ama öyle bir algoritma olduğunu düşünmüyorum.

Yani haftada 1 kasa düşüyor.

Yani haftada 1 kasa düşüyor.
Evet seviye göstergeniz görünüyor zaten. Tamamlayıp seviye atladığınız maç anında kasa ve yanında skin, sprey gibi şeyler düşüyor. O hafta içindeki (çarşambadan çarşambaya) ilk seviye atmanız ise kesinlikle düşüyor yani ihtimallere bağlı değil artık.

Birde rica etsem 100tl ye ak önerir misin. Bide teröristler ak anti-teröristler m4 kullanıyorsam 100tl ak , 100tl m4 önerir misin ?
O konuda hiç bilgim yok maalesef ben sadece kasa düşürmek için açıyorum bazen. Onun dışında oyunla alakam yok.

Birde rica etsem 100tl ye ak önerir misin. Bide teröristler ak anti-teröristler m4 kullanıyorsam 100tl ak , 100tl m4 önerir misin ?
Hocam o fiyata AK-47 | Simsiyah var. Bir bak ben beğeneceğini düşünüyorum. Adı gibi kapkara ve değişik bir havası var.

Bu arada şu oyunu seçkin olmadan oynamayın. Kasa geliyor düzenli güzel oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı