CS:GO seçkin nasıl?

1-ortalama 3 tane uzun maç kazanırsanız düşer (sıfırdan 5000 XP ile level atlamak gerekli)
2-tüm oyun modlarında XP alınıyor.
3-%100 kasa düşüyor. Ortalama olarak 10 ile 35TL arası şu anda yüksek düşme oranı olan kasalar.
4-haftada 1 kez level atlandığında düşüyor çarşamba 03.00 itibarıyla haftalar yenileniyor.
5-düşme sıklığı değişmez değer kısmından tam emin değilim ama öyle bir algoritma olduğunu düşünmüyorum.

Yani haftada 1 kasa düşüyor.

Yani haftada 1 kasa düşüyor.
Evet seviye göstergeniz görünüyor zaten. Tamamlayıp seviye atladığınız maç anında kasa ve yanında skin, sprey gibi şeyler düşüyor. O hafta içindeki (çarşambadan çarşambaya) ilk seviye atmanız ise kesinlikle düşüyor yani ihtimallere bağlı değil artık.

Birde rica etsem 100tl ye ak önerir misin. Bide teröristler ak anti-teröristler m4 kullanıyorsam 100tl ak , 100tl m4 önerir misin ?
O konuda hiç bilgim yok maalesef ben sadece kasa düşürmek için açıyorum bazen. Onun dışında oyunla alakam yok.

Birde rica etsem 100tl ye ak önerir misin. Bide teröristler ak anti-teröristler m4 kullanıyorsam 100tl ak , 100tl m4 önerir misin ?
Hocam o fiyata AK-47 | Simsiyah var. Bir bak ben beğeneceğini düşünüyorum. Adı gibi kapkara ve değişik bir havası var.

Bu arada şu oyunu seçkin olmadan oynamayın. Kasa geliyor düzenli güzel oluyor.

Geri
Yukarı