CS:GO seçkin olmayan hesapta riptide bileti alınır mı?

Kırık diş operasyon biletindede aynı olmasa da benzer durum yaşandı. 30 gün öncesine kader tam gün hatırlamıyorum 85TL idi kırık diş operasyon bileti. Yani evet her şey mümkün:

Steam'de alacak pek bir şeyim kalmadı hatta hiçbir şey almak istemiyorum ama gene de yan hesabıma bilet alsam mı bilemedim. Sence ne yapayım ne önerirsin uğraşmaya değer mi yoksa boş ver gitsin mi? Para hâlâ kartımda.
Kasalar resmen 9 lirayı gördü bu beni cezbediyor içimdeki ses al yap diyor ama alacak bir şey yok.

Ben şu an kendi hesabım da dahil olmak üzere 3 hesaba kasıyorum ve elimde 2 bilet daha var. Vize haftası geçtikten sonra onları da farklı hesaplarda aktif ederek 5e çıkaracağım. Getirisi baya çok sonuçta.

Steam'de alacak pek bir şeyim kalmadı hatta hiçbir şey almak istemiyorum ama gene de yan hesabıma bilet alsam mı bilemedim. Sence ne yapayım ne önerirsin uğraşmaya değer mi yoksa boş ver gitsin mi? Para hâlâ kartımda.
Kasalar resmen 9 lirayı gördü bu beni cezbediyor içimdeki ses al yap diyor ama alacak bir şey yok.
Çok güzel soru sordun. Şimdi kesin bir dil ile al yada alma diyemem. Ama vaktin var ise diğer hesabına bilet alabilirsin, 50-100 kârın olur, 3-5 oyun daha fazla alırsın. Alınıcak yatırımlık öğe çok aslında ama uzun vadeli..

Kırık dişte rekor kırıp 10'dan fazla hesap kasmıştım şu an kendi hesabımda bile yapmaya üşeniyorum. Gene bu hesapta da 25 tane kasa falan olur işimi görür bir tek Days Gone almak istiyorum o bana yeter bir sürü oyunum vardı zaten hepsi bedavaya gelmişti kırık diş sağ olsun. Ama şu an baktığımda resmen piyasada yeni oyun yok.

Kırık dişte rekor kırıp 10'dan fazla hesap kasmıştım şu an kendi hesabımda bile yapmaya üşeniyorum. Gene bu hesapta da 25 tane kasa falan olur işimi görür bir tek Days Gone almak istiyorum o bana yeter bir sürü oyunum vardı zaten hepsi bedavaya gelmişti kırık diş sağ olsun. Ama şu an baktığımda resmen piyasada yeni oyun yok.
Aynen ben de bu haftanın görevlerini yapmaya üşeniyorum artık. :)

Ben pazarda al sat yapmak yerine kasalari buff sitesinde satıp ordan direkt skin cekiyorum. Daha çok takas işleriyle ugrastigim için böyle bir şey yapıyorum fakat oyun alacak olsam da yine aynı şeyi yapardim sanırım. Steam pazarında kasa fiyatlarını 8-9 TL'den hesaplasak vergiler çıktığında her kasadan 7.5 TL kalıyor. 50 kasa üzerinden hesapladigimiz zaman ise toplam 375 TL'ye yakın para gelmiş oluyor. Aynı işlemi buffta yaptığımız zaman ise kasalar şu an 3.5 yuandan satılıyor ve vergiler kesildiği zaman her kasadan 3.41 yuan hesabiniza geçiyor. 50 kasadan hesapladigimiz zaman 170 kusur yuan ediyor. 170 yuana indirim oranına göre güzel bir skin çekilip 50-60 TL daha fazla kar edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı