CS:GO seçkin olmayan hesapta riptide bileti alınır mı?

Aynen. Sen yine insaflı uyarı yaptın, bilet fiyatının 160 TL olduğu güne uyanmak demiştim sanırım, yanlış hatırlamıyor isem. 160 yine iyiymiş. Şu anki fiyatının yanında: ))

Tam da 3. hesapta alacaktım parayı yatırdım ve ne göreyim ben iptal param çöpe gitti yan hesapta 140 TL kaldı öyle :D.

Agalar şimdi farkettim de steam mağazasında hala 130 tl. İnşallah bug frlan değildir. Aynı şekil seçkin de artmış. Fakat steam mağazasında yine aynı şekil eski fiyat yazıyor.

Agalar şimdi farkettim de steam mağazasında hala 130 tl. İnşallah bug frlan değildir. Aynı şekil seçkin de artmış. Fakat steam mağazasında yine aynı şekil eski fiyat yazıyor.
Sepete eklediğinizde 130TL olan fiyat güncelleniyor.
Tam da 3. hesapta alacaktım parayı yatırdım ve ne göreyim ben iptal param çöpe gitti yan hesapta 140 TL kaldı öyle :D.
Eyvah! Üzücü oldu bu durum. :( Ben kendi hesabımda görevleri yapmaya üşeniyorum artık ya :)

@bados123 @caliskan0224 agalar şu sorun çıkmaya başladı hesaptan gir çık da yaptım farklı PC'den de denedim olmuyor. Desteğe falan yazayım mı?

Dosya Ekleri

• DFD082C9-AB0A-4D5F-940B-F86813A81BD5.jpeg
    DFD082C9-AB0A-4D5F-940B-F86813A81BD5.jpeg
    110,5 KB · Görüntüleme: 30
Benim anlamadığım pazarda dolara güncelleme geldi mi? Oyun da kapsül 3.40 TL kar yapmak için pazar da en 4 TL olması gerekiyor. Mesela hatıra kasasını oyundan jetonla alırsak şu an satarsak pazar da zarar ediyoruz :)

Geri
Yukarı