CS:GO Seçkin Parası Kasalarla Kazanılır mı?

xEgel

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GeForce Rtx3050ti - i5 11400H 2.70GHz - 8 GB Ram - 1920 x 1080, 144hz
Seçkin almayı düşünüyorum, seçkinin parasını çıkartmak için bir bilgi gösteriyordu. Gece boyunca bilgisayarı açık tutup özel kasa sunucularında kasa düşürebiliyormuşuz. Bu bilgi doğru mu ve seçkin alsam şu an (250 TL) kara çıkar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer yeterince şanslıysanız 4-5 haftada çıkartabilirsiniz. Bu daha da uzun sürebilir tabii. Haftada bir drop hakkınız oluyor, ve ne çıkacağı belli değil. 50 kuruşluk skinler de çıkabiliyor 60 liralık kasalar da.

Oynarsan çıkartırsın yüksek ihtimal. Bana az önce 20 lira değerinde Recoil Case çıktı. Önceden de 60 liralık Revolution Case çıkmıştı.

Eğer yeterince şanslıysanız 4-5 haftada çıkartabilirsiniz. Bu daha da uzun sürebilir tabii. Haftada bir drop hakkınız oluyor, ve ne çıkacağı belli değil. 50 kuruşluk skinler de çıkabiliyor 60 liralık kasalar da.
Kasa düşürme sunucuları gerçek mi?

Oynarsan çıkartırsın yüksek ihtimal. Bana az önce 20 lira değerinde Recoil Case çıktı. Önceden de 60 liralık Revolution Case çıkmıştı.

Haftada bir drop hakkınız var, yani pek bir manası yok o sunucuların. Zaten iki üç DM girseniz muhtemelen bir şey çıkıyor. Ayrıca, rütbe atlamada eşya veriyor bazen. Rütbenizin üzerine gelip bonusları görebilirsiniz.

Size güvenip alıcam :D 250 tl'de biraz fazla ama çıkar diyorsanız çıkardır.

Geri
Yukarı