CS:GO seçkin parasını çıkarır mı?

hustadhu

Femtopat
50 saat kadar CS:GO oynadım ancak seçkin hesabım yok fiyatı da yüksek geliyordu daha da zam yemiş 275 TL olmuş ben öğrenci adamım fazla param yok merak ettiğim şey seçkin hesap alsam düşen kasalardan itemlerden falan parası çıkar mı çıkarsa ne kadar sürede çıkar belki biraz saçma bir soru ama hiç seçkin almadığım için bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
50 saat kadar CS:GO oynadım ancak seçkin hesabım yok fiyatı da yüksek geliyordu daha da zam yemiş 275 TL olmuş ben öğrenci adamım fazla param yok merak ettiğim şey seçkin hesap alsam düşen kasalardan itemlerden falan parası çıkar mı çıkarsa ne kadar sürede çıkar belki biraz saçma bir soru ama hiç seçkin almadığım için bilmiyorum.
Kasalardan parası çıkmaya çıkmaz çıksa bile 2-3 senede çıkar ama Cs için değer 270 tl

Haftada en fazla bir kasa düşüyor. Kasları açmak için anahtara ihtiyacınız var. Bir anahtar da en az 45 tl. Ve kasalardan çıkanlar çok düşük bir ihtimalle iyi para eder derecede. Yani sadece seçkin almak yeterli değil ve üstüne anahtar parası ödemeniz gerekiyor, buna karşılık kâr ihtimali çok düşük. Bildiğin kumar. Bırak kâr ettirmeyi zarar bile edebilirsin anahtar parası vermekten. Hile gelmesin diye alacaksan ala ama kasa olayına girmeni hiç tavsiye etmem.

Tamamen şansa bağlı hocam 2 sene önce 130₺'lik AK-47 skini düşmüştü bana oyundan. Verdiğim parayı fazlasıyla geri aldım ben.

En son zam gelmeden önce satın aldığım seçkin hesap güncellemesinin parasının büyük bölümünü (şu an için 149,07 TL nakite çevrilmiş ve 30 TL kadar satılmayı bekleyen kutu) fazla oynamadığım halde 1.5-2 aylık süreçte çıkardım bile ben. Kaç tane kutu çıktı hatırlamıyorum ama gelen kutuları direkt satarak ilerliyorum. Kısaca evet çok uzun olmayan bir süre içerisinde fazlasıyla çıkartır parasını.​

1 hafta olmadı daha alalı şimdiden 70 liralık envanterim var sadece düşenlerden. Her türlü çıkarıyor.

Evet çıkarırsın.

Düzenli oynarsan (haftada ortalama 10 saat) 2 ayda çıkartır parasını. Bana geçen hafta 1.200 liralık kasa düştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı