CS:GO seçkin satın alınırsa artısı olur mu?

eleutherios75

Hectopat
Merhaba, benim şimdiki hesabım seçkin ama zamanında 21 seviye olup seçkin oluna biliyordu öyle olmuştum hala da oynarım. Bu mağazadan yine de seçkin alabiliyorum alırsam ne gibi artısı olur sadakat rozeti gelir mi? Yoksa para israfi mı olur?

Merhaba, benim şimdiki hesabım seçkin ama zamanında 21 seviye olup seçkin oluna biliyordu öyle olmuştum hala da oynarım. Bu mağazadan yine de seçkin alabiliyorum alırsam ne gibi artısı olur sadakat rozeti gelir mi? Yoksa para israfi mı olur?

Para katlayabilirsiniz ama biraz zaman ayırmanız gerekiyor oyuna.

Tamamen para israfı. Zaten Prime'sın şu an.

Sadakat rozeti Aralık 2018 Tehlikeli Bölge güncellemesinden önce CS:GO'ya sahip olanlara anı olarak verildi sadece, bu tarihten sonra oyunu alan hiç kimseye Sadakat Rozeti verilmedi. Rozetin açıklamasından da anlaşılıyor zaten:

''Bu rozet, Tehlikeli Bölge güncellemesinden önce Counter-Strike topluluğuna gösterdiğin sadakatin anısınadır.''

Son düzenleme:
Seçkin hesabınız varsa tekrar nasıl alacaksınız?
ala biliyorum
1685978720217.png

Yeni konular

Geri
Yukarı