CS:GO sensitivity sorunu

mehmet_yldz

Hectopat
Beyler öncelikle iyi günler diliyorum. Ben yaklaşık 5 senedir CS:GO oynuyorum fakat Mouse ile ilgili sorunlarım var. Düşük hassasiyette iyi oynuyorum, yüksekte oynayamıyorum fakat, Sensitivity'i düşürdüğüm zaman Mouse'da bi boşlama meydana geliyor, anlık arkamı dönerken Mouse geriden geliyor. İvmeyi açıyorum daha kötü oluyor, Lag giriyor bu sefer de, çözemedim gitti. Mouse ile ilgili ne yapmam gerekli? Daha stabil ve yavaş bir Sensitivity ayarı arıyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

(DPI:500, Game Sensitivity: 0.9, Raw girişi açık, fare ivmesi kapalı.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sensörü iyi olan bir fare almanızı tavsiye ederim. Steelseries Rival 310 alabilirsiniz, veya aynı fiyata İtopya'dan Rival 600 alabilirsiniz. Ben şuan G403 kullanıyorum, bu da baya güzel mouse tavsiye ederim. Eskiden 400 DPI 2 Sensitivity'de kullanıyordum, şimdi 800 DPI 1 Sensitivity'de kullanıyorum hiç dediğiniz gibi sorun çıkmadı. Üstüne bir de güzel bir mousepad alırsanız çok güzel olur.

Sensörü iyi olan bir fare almanızı tavsiye ederim. Steelseries Rival 310 alabilirsiniz, veya aynı fiyata İtopya'dan Rival 600 alabilirsiniz. Ben şuan G403 kullanıyorum, bu da baya güzel mouse tavsiye ederim. Eskiden 400 DPI 2 Sensitivity'de kullanıyordum, şimdi 800 DPI 1 Sensitivity'de kullanıyorum hiç dediğiniz gibi sorun çıkmadı. Üstüne bir de güzel bir mousepad alırsanız çok güzel olur.
Biraz araştırdım söylediğiniz mouseleri. Ama fiyatlar baya bi uçuk. Bana fazla geldi yani ortalama 100 tl civarı bi mouse öneriniz varmıdır ?

Sorun yüksek ihtimal fareden ama bilgisayarda da hata olabilir. Farklı bir fareyle deneyin. Normalde fareler ucuz olsa bile böyle sorun yapmaz. Bir daha da Everest almayın :)

Sorun yüksek ihtimal fareden ama bilgisayarda da hata olabilir. Farklı bir fareyle deneyin. Normalde fareler ucuz olsa bile böyle sorun yapmaz. Bir daha da Everest almayın :)
Ucuz fareler genellikle bu sorunu yapıyor. Ben de düşük hassasiyet oyuncusuyum ve bu konuda çok başım ağrıdı. Sensörü iyi bir fareye geçince sorun ortadan kalktı.

Biraz araştırdım söylediğiniz mouseleri. Ama fiyatlar baya bi uçuk. Bana fazla geldi yani ortalama 100 tl civarı bi mouse öneriniz varmıdır ?
100₺ civarına kaliteli mouse zor bulunur. Biraz bütçenizi aşacak, ama Rival 110 ve G102'ye bakabilirsiniz. Ayrıca Kingston Hyperx Pulsefire var fakat onun hakkında pek bir bilgim yok, ama Kingston kaliteli markadır onu da tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı