CS:GO servere girildiğinde FPS düşüşü

Emir13

Hectopat
Merhaba CS:GO oyununda normalde 90 100 FPS alırken. Connect komutu ile tdm bir servera girdiğimde 10 20 FPS alıyorum. Neden böyle oluyor, çözümü var mıdır? Gelişmek için farklı serverlara girmek istiyorum sadece ama FPS çok düşük.

FX-4100
ASUS GeForce GT1030 Phoenix.
4 GB DDR3 1333MHz RAM.

Son düzenleme:
CS:GO işlemci yoğun kullanan bir oyun hocam ama başlıkta anladığıma göre sadece serverlara girerken yaşıyorsunuz eğer sadece bir adet servera girerken yaşıyorsanız o server da bir sorun olabilir.

CS:GO işlemci yoğun kullanan bir oyun hocam ama başlıkta anladığıma göre sadece serverlara girerken yaşıyorsunuz eğer sadece bir adet servera girerken yaşıyorsanız o server da bir sorun olabilir.

Surf serverlarını denedim o tür serverlarda sıkıntı yok fakat tdm veyahut rekabetçi serverlarında 10FPS oluyor. Arkadaşımla birlikte oynuyoruz onda i7 740qm ve GT 730 var onda bir sıkıntı olmuyor serverlarda problem yok. Ne zaman connect... Yazsam FPS çok düşük oluyor.

Serverlarda pluginler, amxx ve sma olduğu için CS:GO serverlarlarına gırdıgın zaman cok kasar plugın kastırır amxx kastırır sma kastırır bir de serverlar genellıkle fazla kısılık yanı 64 kısılık oldugu için sıstem zorlanıyor.

Geri
Yukarı