CS:GO silah için isim etiketi tavsiyesi

Massaka-Diablo

Picopat
Arkadaşlar, envanterimde M4A1-S Hyper Beast var. Buna isim etiketi almayı düşünüyorum ama yaratıcı ve güzel bir isim bulamadım. M4A1-S çok seken bir silah olmadığı için ve güzel headshot vurduğu için ismini ilk başta ismini “The HS Machine” yapmayı düşündüm ama internette HS deri hastalığı olarak biliniyor. Sizce ismi ne olmalı?

Somewhat threatening sophisticated professional killstreak unusual horseless headless horsemann's headtaker

Bir süre TF2'da takıl. Tam hakim değilim ama silahları kullandıkça silahların isimlerine ekler geliyor TF2'da. Garip komik şeyler çıkabiliyor. Bu kadar uzun bir şey almak zorunda değilsin :d

Arkadaşlar, envanterimde M4A1-S Hyper Beast var. Buna isim etiketi almayı düşünüyorum ama yaratıcı ve güzel bir isim bulamadım. M4A1-S çok seken bir silah olmadığı için ve güzel headshot vurduğu için ismini ilk başta ismini “The HS Machine” yapmayı düşündüm ama internette HS deri hastalığı olarak biliniyor. Sizce ismi ne olmalı?
M4A1-S | One Taps
M4A1-S | One Taps
Ya da uzun alacaksan "They talk about my one taps" Sayın Scream hocamızın sözüdür.

Tam hakim değilim ama silahları kullandıkça silahların isimlerine ekler geliyor TF2'da. Garip komik şeyler çıkabiliyor.
Bildiğim kadarıyla o iş öyle değil, silahtaki ekler kendi kendine gelmiyor.

Geri
Yukarı