CS GO Silah Skinleri

gurkan78

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar. Bugün cs go ya başladım .silahlara skin yapmışlar. Bunları yapılıyorm u parayla mı alınıyor? Birde bunları yapınca silahların gücü isabet orayı vesayre artıyor mu? Bunları sorucaktm. Teşekkürler herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
esport paket geldi bana açmak için anahtar lazim 5tl civariydi silah falan item şeklinde ama benimde merak ettiğim alinca herhangi bir değişiklik oluyormu yarari ne olacak.

Bir yararı yok, sadece skin.
Oyun sonunda kutu düşüyor, bu kutuyu anahtar satın alarak açıyorsun. (5 TL)
Kutu her zaman herkese düşmez tabi, pazardan da satın alabilirsin onu.
Değerli silah düşerse ortalama 80-90 TL'ye alıcı bulabiliyorsun, çok nadir bir bıçak gelme şansı da var, onun da fiyatı artık sana kalmış, 700 mü 800 mü ne istersen.
Yalnız çok düşük ihtimal, 50 tane kutu açarsın eline doğru düzgün silah bile geçmeyebilir. Yaygın silahlar düşüyor genelde.
Yani bu iş bir nevi ticarete ve bazıları için hırsları yüzünden bataklığa dönüşmüş durumda, uzak kal, keyfini çıkar oyunun.
Ben de çok fazla CS GO oynamadım ama iki tane kutu düşmüştü, toplam 1,5 TL'ye sattım. :D şu an bakıyorum kutuların fiyatları da bayağı düşmüş, 20 kuruş falan olmuş.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı