CS:GO Silah Tutukluluk Yapıyor

İşletim sistemi
Windows 10

berkyoztrk

Kilopat
Daha fazla  
CS:GO oynarken, ateş ederken, silahımı sıktığımda birden kesiliyor 1 saniye gibi bir süre ateş edemiyorum. Tabiri caizse tutukluluk yapıyor silahım. Herhangi FPS veya ping sorunum yok. Sebebini nedir sizce? Çözümü var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk kez duyuyorum bunu, farklı forumda konusu açılmış, en mantıklı cevap alttaki gibi geliyor.
1575755104567.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodakileri uygulayın, sorun çözülmez ise farenin sağlıklı çalışıp çalışmadığını kontrol et , bir problem yoksa internet durumuna bir göz at. :D

b
CS:GO oynarken, ateş ederken, silahımı sıktığımda birden kesiliyor 1 saniye gibi bir süre ateş edemiyorum. Tabiri caizse tutukluluk yapıyor silahım. Herhangi FPS veya ping sorunum yok. Sebebini nedir sizce? Çözümü var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.
bana da ayni sey oluyordu yeni bir mouse ve mouse pad aldim ve sorun cozuldu ama uzun sure olmadi alali yani sorun kesinlikle mouse ya da padden kaynakli diyemem internet sorunu yok demissiniz ama galiba choke ya da loss probleminden de kaynakli olabilir :/

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı