Oyunlarda "W" tuşuna basınca tutukluluk yapıyor

Çözüm
Benim rampage marka klavyem vardı FN + Q kombinasyonu ile klavye hızını degistirebiliyordum. FN + Q yapmayı denermisin sanırım tekli yazma modunda olduğundan w basılı tutunca 1,1.5 saniyede bir o tuşu çalıştırıyor.
Klavye markası?
Yeni Aldım Klavyeyi zaten rampage meepo seti :)
Harici klavye mı kullanıyorsunuz? Laptop'un kendi klavyesini mi?
Kendim aldım klavyeyi Masaüstü bilgisayar
Harici klavye mı kullanıyorsunuz? Laptop'un kendi klavyesini mi?
Kendim aldım klavyeyi Masaüstü bilgisayar
Klavyeyi temizle.
Yeni Aldım zaten Şu an tertemiz :)
Hangi oyun ? Bazı oyunlar da W ye basınca yürü bir daha basınca dur gibi seçenekler var. Ayarlardan bakabilirsiniz.
Fortnite
Yapışkan tuşları devre dışı bırakmayı denedin mi? Eğer sorun hala çözülmediyse klavyede sorun olabilir. Sadece oyunlarda mı sorun oluyor yoksa yazı yazarken de sorunlu mu?
Sadece oyunlarda sorun oluyor
W'ye bastığında kesik kesik yürümekten bahsediyorsun sanırım.
Aynen

Gamepower Warlock kullanıyorum arada sırada 1 2 saniye klavye tutukluk yapıyor.

Sadece W tuşu ama ilginçtir.

Ben de Warlock kullanıyorum a tuşum bazen basmıyordu FPS oyunu oynadığım için çok sinir oluyordum şimdi a tuşum basıyor W tuşum basmıyor arada takılıyor hep nasıl yapacğaım bilmiyorum.
Benim rampage marka klavyem vardı FN + Q kombinasyonu ile klavye hızını degistirebiliyordum. FN + Q yapmayı denermisin sanırım tekli yazma modunda olduğundan w basılı tutunca 1,1.5 saniyede bir o tuşu çalıştırıyor.
bu kombinasyonunu nasıl kapatabiliriz oyun oynarken A tuşuna bastığımda basmıyor hızlı hızlı çok kez basınca çalışıyor şimdi A tuşunda o yok W tuşunda var nasıl kapatabilirim FPS oyunları oynarken çok zor oluyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı