CS:GO silahı sol ele almak

Bu haritayı indir, binds kısmına gelip right/left hand'e ateş et. Çıkan ekranda atamak istediğin tuşa ateş et, yine. Ardından da Confirm'e.

Artık atadığın tuşa her bastığında, silah el değiştirecek.

Dosya Ekleri

• hand.jpg
    hand.jpg
    161,6 KB · Görüntüleme: 29
  • hand 2.jpg
    hand 2.jpg
    145 KB · Görüntüleme: 39

Bu haritayı indir, binds kısmına gelip right/left Hand'e ateş et. Çıkan ekranda atamak istediğin tuşa ateş et, yine. Ardından da Confirm'e.

Öylede kanka her seferinde ona basmak zorunda kalacağım adamla çatışırken napıcam denedm ayrıca o dediğini çatışma anında zor durumda kalıyorum.

Bu haritayı indir, binds kısmına gelip right/left Hand'e ateş et. Çıkan ekranda atamak istediğin tuşa ateş et, yine. Ardından da Confirm'e.

Aga sorunu buldum ya ben XZR dişye profesyonel AWP oyuncusunun Config'ini kullanıyordum o Config'de sol ele alınmıyormuş Config değişesim gelmişdi değişdim bir baktım onda alınıyor sağa falanda atmıyor otomatik kyani o CFG deymiş sorun.
Viewmodel Generator atölye haritası üzerinden yaparsanız kalıcı olur diye düşünüyorum. "righthand 0" komutunun neden işe yaramadığını bilmiyorum.
Aga sorunu buldum ya ben XZR dişye profesyonel AWP oyuncusunun Config'ini kullanıyordum o Config'de sol ele alınmıyormuş Config değişesim gelmişdi değişdim bir baktım onda alınıyor sağa falanda atmıyor otomatik kyani o CFG deymiş sorun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı