CS:GO silinip tekrar yüklenirse tekrar ceza yenir mi?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar CS:GO'da geçen ay hile yapmıştım ve ban yedim. Oyunu birakacaktım ama şimdi yeniden başlamayı düşünüyorum ama önceden ban yendiğim için yeni hesap açarsam o da ban yer diye oynamıyorum. Ama hilesiz oynayacağım. Size sorum CS:GO'yu bilgisayardan silip baştan yüklersem ve hilesiz yeni hesaptan oynarsam ban yer miyim? (PC'ye format atamam.)

Arkadaşlar CS:GO'da geçen ay hile yapmıştım ve ban yedim. Oyunu birakacaktım ama şimdi yeniden başlamayı düşünüyorum ama önceden ban yendiğim için yeni hesap açarsam o da ban yer diye oynamıyorum. Ama hilesiz oynayacağım. Size sorum CS:GO'yu bilgisayardan silip baştan yüklersem ve hilesiz yeni hesaptan oynarsam ban yer miyim? (PC'ye format atamam.)

Hile kullanmadığın ve bilgisayarında bulundurmadığın sürece ban yemezsin.

CS:GO'yu tekrardan yüklemenize gerek yok. Bilgisayarınız zaten hile kullandığınız için VACNET üzerinde kayıtlı. Tekrardan hile kullanırsan Overwatch'a daha hızlı düşersin. Onun dışında yeni hesabın ile normal bir şekilde oynayabilirsin.

CS:GO'yu tekrardan yüklemenize gerek yok. Bilgisayarınız zaten hile kullandığınız için vacnet üzerinde kayıtlı. Tekrardan hile kullanırsan Overwatch'a daha hızlı düşersin. Onun dışında yeni hesabın ile normal bir şekilde oynayabilirsin.

Ben hile oyuna enjekte falan olmuştur diye silip geri yüklemeyi düşündüm.

Sanmıyorum, isterseniz yeniden yükleyip işinizi garantiye alabilirsiniz.

Cs de çoğunlukla overwatch ile ban atılıyor. Temiz oynarsanız ban yetmezsiniz. Silip yüklemeye falan çok da gerek yok bence.

Valorant'ta bulunan ban sisteminin CS:GO'da olduğunu sanmıyorum. Valorant'ta cihaz banı atıyorlar, yeni hesap açsan dahi anında banlıyorlar ancak CS:GO'da böyle bir sistem yok. 2 Yıl öncesinde ban yedim, ertesi gün yeni hesap açıp oynamaya devam ettim. Sorunsuz bir şekilde o hesapla hala oynuyorum. Sen sen ol hile kullanma bro, kullanırken fark etmiyorsun ancak karşına gelince çok sinir bozucu bir durum.

Ortama bakar mısın ya 'yok kardeşim yemezsin' 'aa olur mu devam devam' der gibi hileciye tavsiye veriyorlar. Umarım yersin açtığın her hesap ban yesin! Senin gibi hileciler tüm oyun zevkine ediyor insanların birde yüzsüz yüzsüz gelmiş hile açtım ee yeni hesap alsam ban yer miyim boosted silver

Geri
Yukarı