CS:GO silinip tekrar yüklenirse tekrar ceza yenir mi?

Ortama bakar mısın ya 'yok kardeşim yemezsin' 'aa olur mu devam devam' der gibi hileciye tavsiye veriyorlar. Umarım yersin açtığın her hesap ban yesin! Senin gibi hileciler tüm oyun zevkine ediyor insanların bir de yüzsüz yüzsüz gelmiş hile açtım ee yeni hesap alsam ban yer miyim boosted Silver.

Konuyu beğenmiyorsan git ayrıca çok boş yapmışsın. Seçkin olmayan ölüm maçlarında her maç mevlana geliyor diye bende açmıştım ban yedim ve sildim. Ve hilesiz oynayacağım dememe rağmen böyle konuşuyorsan yazık. Hadi başka konuya.
Valorant'ta bulunan ban sisteminin CS:GO'da olduğunu sanmıyorum. Valorant'ta cihaz banı atıyorlar, yeni hesap açsan dahi anında banlıyorlar ancak CS:GO'da böyle bir sistem yok. 2 Yıl öncesinde ban yedim, ertesi gün yeni hesap açıp oynamaya devam ettim. Sorunsuz bir şekilde o hesapla hala oynuyorum. Sen sen ol hile kullanma bro, kullanırken fark etmiyorsun ancak karşına gelince çok sinir bozucu bir durum.
Hocam ben hilenin kalıntı dosyası falan kalmıştır diye silip yüklemeyi düşündüm ama sizin dediğiniz gibi yapacağım.

Maalesef yine tekrardan ban yersiniz hilenin kalıntıları hala bilgisayarınızda mutlaka duruyordur temiz bir format gereği sıfırdan başlarsanız sizin hesabınıza ve maddi açınızdan yararınıza bir durum olur. İyi oyunlar.

Arkadaşlar CS:GO'da geçen ay hile yapmıştım ve ban yedim. Oyunu birakacaktım ama şimdi yeniden başlamayı düşünüyorum ama önceden ban yendiğim için yeni hesap açarsam o da ban yer diye oynamıyorum. Ama hilesiz oynayacağım. Size sorum CS:GO'yu bilgisayardan silip baştan yüklersem ve hilesiz yeni hesaptan oynarsam ban yer miyim? (PC'ye format atamam.)

Bunu yaparken ne zevk aldın acaba. Gidip Zula oynasan daha iyi olur. Sizin gibiler yüzünden oyun artık oynanmıyor.

Dostum hayırdır? Sanarsın küçük dağları beyefendi yaratmış hal harekete bak ne bu ukala ukala tavırlar insanı küçümsemeler falan burası diğer forumlar gibi millete hakaret edebileceğin küçümseyeceğin forumlardan değil edebinle adabınla yaz ne yazıcaksan. Aklını başına al. Adam insan gibi soru sormuş ne bu sözlü taciz etmeler?

Hocam nasıl bir ailede yetişiyorsa artık Allah akıl fikir versin. Bana velet diyor kendi yazdıkları yaşının 12 olduğunu gösteriyor. Sizinde dediğiniz gibi adam gibi bir soru soruyorum boş yapmaya devam ediyor anca.
@Recep Baltaş @UBerk hocam konuyu kilitleyebilir misiniz ben arkadaşa laf anlatmaktan yoruldum o boş yapmaktan yorulmadı.

Geri
Yukarı