CS:GO skin changer ban sebebi mi?

Adamakıllı bir skin changer kullanırsan ban yemezsin. Bedava skin changer falan kullanırsan hem ban yersin hem de trojan, keylogger ne varsa girer PC'ye.
Beğenmedim atanlar neden attı cidden merak ettim. Gerçekleri söyledim. Sadece sende gözüken skinlerin kimseye bir zararı dokunmaz.

Kesinlik belirtemezsiniz. Üye zaten para veremeyeceği için skin changer gibi riski göze almayı düşünüyor para verebilecek olsa neden skin changer için para versin?

Kesinlik belirtemezsiniz. Üye zaten para veremeyeceği için skin changer gibi riski göze almayı düşünüyor para verebilecek olsa neden skin changer için para versin?

Bu hileyi kullanırsan kesinlikle ban yemezsin gibi bir şey mi demişim? Adamakıllı bir hile kullanırsan ban yemezsin ama paralı hile alman lazım dedim. Sanki dünyayı kurtarıyormuş gibi "hile savar" olmaya hiç gerek yok. Valve anti cheat düzgün çalışsın da biz ban yedirtmez demiyelim o zaman.

Bu hileyi kullanırsan kesinlikle ban yemezsin gibi bir şey mi demişim? Adamakıllı bir hile kullanırsan ban yemezsin ama paralı hile alman lazım dedim. Sanki dünyayı kurtarıyormuş gibi "hile savar" olmaya hiç gerek yok. Valve anti cheat düzgün çalışsın da biz ban yedirtmez demiyelim o zaman.
Her türlü premium kaliteli ücretli bir skin changer olsa bile ban yiyorsun.

Skin Changer yazılımları yasal değil ve VAC ban ile sonuçlanır dostum. Valve, oyuna veri yazma işlemini tespit etmediği dönemlerde Skin Changer'lar kimse tarafından algılanmadığı için hesabınızda yasaklanmaya sebep olmuyordu. Ancak Valve, Haziran 2022 ayında CS:GO'ya getirdiği bir güncelleme sonrasında oyuna veri yazarak çalışan hileleri tespit etmeye başladı.

Kısaca, skin changer kullanırsanız hesabınız kesinlikle VAC yasaklaması alacaktır.

Arkadaşım aktif olarak kullanıyor ve ban yemedi fakat dikkatli olmakta fayda var seçkin hesapta kullanmak saçma.

Ne kullanıyorsun dostum?

Dostum ne kullanıyorsun bende FACEIT oynuyorum onun için arıyorum önerebiliceğin var mı?

Önermem hocam. Ban yeriz yoksa ikimizde 😄. FACEIT'te hile açamazsın bu arada. Anticheat sistemleri olduğu için hileyi açtığın an maça girmene izin vermiyor.

Geri
Yukarı