CS:GO Skin Changer VAC Durumu

Krow'

Hectopat
Selam gençler bu konuda sizlere bir konuyu danisacagim. Biliyorum bu konu zaten sitede var ama istedigim yaniti bulamadım. CS:GO'da Skin changer kullanmak istiyorum fakat hesabımın VAC yemesinden korkuyorum. İnternette bununla ilgili USB üzerinden programı açma yöntemi var bu gerçekten VAC yedirtmiyor mu? Çoğunluk bunun ise yaradigini söylüyor sizin düşüncenizi sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm hileler(en azından kaliteli olanlar) USB üzerinden açılıyor zaten. Bu ban yeme ihtimalinizi düşürebilir fakat bandan kaçamassınız. Arkadaşım 1 hafta kullanıp bıraktı ve 4 ay sonra ban yedi. Yani ne zaman ban yiyeceğiniz de belli olmaz. Kullanmayın gerek yok.

Her zaman RİSK vardır. VAC , bilgisayar üzerindeki tüm dosyaları ve bütün işlemleri inceler. Yani o diske kurmasan bile o işlemi mutlaka bulacaktır. Ama bugün ama yarın. Tavsiye etmem🙂.

Valve'ın söylediğine göre , VAC korumalı sunucularda oynamadan önce bilgisayarınızdaki bütün hileleri silin. Hangi oyun için olduğu veya fark etmez. Şuan varsa sil bence...

Konuyu nereden nereye getirmişsiniz. Skin changer hile değildir. Fakat üçüncü parti bir yazılım olduğundan ve oyun içindeki dosyalara müdahale ettiği için oyundan yasaklanırsın. Burada ki arkadaşların pek bilgisinin olmadığı bariz görünüyor. Arkadaşım 4 ay sonra VAC ban yedi falan bunlar komik şeyler. Çünkü arkadaşın baya baya hile kullanmış ve seni skin changer kullandım da yedim diyerek kandırmış. Yok farklı oyunun hilesi yüzünden ban yersin falan bunlar komik şeyler. Lütfen insanları yanlış bilgilendirmeyiniz.

Son düzenleme:
Aynen arkadaşında da dediği gibi bu sadece sizin ekranınızda değiştiriyor skini. Bir başkasında normal gözüküyor. VAC böyle şeyleri denetlemiyor. 3. parti yazılım acık mı pc de ? Buna bakar sadece. Bilmeden yorum yapmak o kadar kolay ki.

VAC böyle şeyleri denetlemiyor.

Konunun eski olduğunun farkındayım, fakat yanlış bilgi olduğunu belirtmek istedim.

Skin Changer %100 VAC sebebidir ve sistem tarafından denetlenir. Kaldı ki Skin Changer yazılımı da 3. parti yazılımdır ve oyun dosyalarına müdahale eder. Adamların parayla sattığı öğeleri hileyle kullanıyorsun sonuçta.

Öğelerin başkalarında görünmemesi yasaklama almayacağınız anlamına gelmiyor.

Kısacası Skin Changer VAC sebebidir. Bunun birçok örneği mevcut.

Son düzenleme:
Konunun eski olduğunun farkındayım, fakat yanlış bilgi olduğunu belirtmek istedim.

Skin changer %100 VAC sebebidir ve sistem tarafından denetlenir. Kaldı ki skin changer yazılımı da 3. parti yazılımdır ve oyun dosyalarına müdahale eder. Adamların parayla sattığı öğeleri hileyle kullanıyorsun sonuçta.

Öğelerin başkalarında görünmemesi yasaklama almayacağınız anlamına gelmiyor.

Kısacası skin changer VAC sebebidir. Bunun birçok örneği mevcut.

4 senedir kullanıyorum hala VAC yemedim hile dahil.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı